Boks
Wikimedia Commons
Autor Bartosz Goluch - 26 Marca 2020

Mike Tyson rozkleił się na wizji. Mistrz boksu gorzko wspomina swoje podboje erotyczne

Boks dał Mike'owi Tysonowi wszystko - sławę, pieniądze i status globalnej gwiazdy. Wszystkie te "dobra" uderzyły do głowy pięściarzowi do głowy i ostatecznie doprowadziły go do ruiny. W najnowszej rozmowie "Żelazny Mike" z rozgoryczeniem opowiada o swoim życiu intymnym, które dziś napawa go wstydem.

Tyson od kilku miesięcy prowadzi podcast Hotboxin. Ostatnio jego gościem był raper Eminem, który również słynie z licznych kontrowersji. W obecności muzyka były mistrz świata zdobył się na szczere wyznanie.

Adam Małysz martwi się o polskie skoki. Adam Małysz martwi się o polskie skoki. "Nie zgadzam się z Apoloniuszem Tajnerem"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy

Boks. Mike Tyson szczerze o miłosnych podbojach

- Gdy byłem młody, to nie umiałem zarządzać pieniędzmi, wydawałem je na prawo i lewo. Byłem jak zwierzę. Trwoniłem pieniądze na imprezach. A bawiłem się ze wszystkimi i ze wszystkimi się pier... Pier... się też z ich matkami, siostrami i kuzynkami. To były prawdziwe orgie, byłem szalony. Byłem chory, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy - oświadczył.

"Żelazny Mike" dodaje, że orgie szły w parze z ogromnymi wydatkami na partnerki seksualne. - A tym dziewczynom kupowałem jeszcze samochody. I to wielu dziewczynom. Czemu znowu się wzruszam? Bo wiem, że nie jestem już tą osobą. I muszę przyznać, że tęsknię za nią, ale zarazem nie chcę, by wróciła - podkreślił.

Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowyJuventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowyCzytaj dalej

Problemy "Bestii"

Po zakończeniu kariery bokserskiej Tyson wpadł w ogromne tarapaty. Był uzależniony od narkotyków, alkoholu i znalazł się na skraju bankructwa przez bizantyjskie zachcianki, które spełniał nawet wtedy, gdy jego konto świeciło pustkami. Ostatecznie udało mu się wrócić do normalnego życia i dzięki terapii przezwyciężył wewnętrzne demony, które dręczyły go już od dzieciństwa.

Tyson stoczył w karierze 56 pojedynków, z których wygrał 50, w tym aż 44 przez nokaut. Przegrał sześciokrotnie. Dwie walki zostały uznane za niebyłe, w tym jedna z Andrzejem Głotą. Tyson wprawdzie szybko pokonał Polaka, który uciekł przed nim z ringu, ale w moczu "Bestii" wykryto obecność marihuany. Końcówka kariery Tysona nie może jednak przekreślać jego sukcesów z przełomu lat 80. i 90., kiedy został najmłodszym mistrzem wagi ciężkiej wszech czasów i wielokrotnie bronił tytułu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News