Bayern chce Brazylijczyka
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 12 Sierpnia 2019

Brazylijski gwiazdor w Bundeslidze?! Bayern Monachium złożył oficjalne zapytanie

Bayern Monachium chciałby dokonać kilku wzmocnień przed rozpoczęciem tego sezonu w Bundeslidze. Niewykluczone, ze do Niemiec trafią gwiazdy światowego futbolu. Mówi się o przenosinach brazylijskiego gwiazdora.

Bayern Monachium bardzo chciałby dokonać tego lata kilku transferów, które pozwoliłyby mu dorównać Borussii Dortmund. Drużyna Łukasza Piszczka prezentowała się tego lata znakomicie na rynku transferowym i sprowadziła kilku wyróżniających się zawodników. Bawarczycy w ostatnich dniach zaczęli więc działać.

Wiele wskazuje na to, że do drużyny dołączy Ivan Perisić. Pomocnik Interu jest już w Monachium, gdzie przechodzi testy medyczne. Nie oznacza to jednak, że jest on jedynym pomocnikiem, który może trafić do Monachium tego lata. Okazuje się, że klub ma jeszcze jednego kandydata do sprowadzenia, który z pewnością wywołałby entuzjazm wśród kibiców.

Neymar wyzywany przez kibiców PSG. Neymar wyzywany przez kibiców PSG. "Niech spier... do Barcelony"Czytaj dalej

Okazuje się, że włodarze klubu bardzo chcieliby sprowadzić do siebie Philippe Coutinho. Doskonale zdają sobie oni sprawę z tego, że sytuacja Brazylijczyka jest patowa. Piłkarz nie czuje się dobrze w klubie i chciałby grać więcej, natomiast Barcelona nie może mu tego zagwarantować, bo w drużynie aż roi się od gwiazd i trudno będzie zmieścić kolejną z nich, która daje najmniej.

Na całym zamieszaniu chciałby więc skorzystać właśnie Bayern, w związku z czym klub złożył już oficjalne zapytanie o obecny status zawodnika. Jeżeli Barcelona będzie chciała negocjować, co jest bardzo prawdopodobne, to klub z Monachium będzie chciał przystąpić do rozmów i zająć się transferem prawdopodobnej gwiazdy Bundesligi.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News