Brzęczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Października 2020

Będzie debiut w reprezentacji Polski. Brzęczek zdradził tajemnicę, słynny piłkarz doczeka się debiutu

Brzęczek odkrywa karty przed środowym meczem reprezentacji Polski z Finlandią. Selekcjoner naszej kadry pokonał już koronawirusa i dołączył do swoich piłkarzy na zgrupowaniu w Sopocie. We wtorek zdążył także wziąć udział w konferencji prasowej, podczas której zdradził kilka tajemnic dotyczących taktyki na mecz z Finami. Dowiedzieliśmy się także, że właśnie w tym meczu szansę debiutu dostanie znany piłkarz. 

Brzęczek stanął we wtorek przed dziennikarzami, by odpowiedzieć na pytania przed towarzyskim meczem z Finlandią. Trener “Biało-Czerwonych” zdradził, że w środowym meczu szansę debiutu w drużynie narodowej otrzyma zawodnik, który bardzo długo czekał na taką szansę.

Wielka żałobie w rodzinie legendy reprezentacji Polski i gwiazdy TVP. Nie żyje wybitna PolkaWielka żałobie w rodzinie legendy reprezentacji Polski i gwiazdy TVP. Nie żyje wybitna PolkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Odbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litości
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?


Brzęczek odkrywa karty przed starciem z Finami

We wtorek odbyła się konferencja prasowa z udziałem selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Opiekun drużyny narodowej w ostatnich dniach wrócił do pełni sił po zakażeniu COVID-19 i mógł dołączyć do swoich podopiecznych podczas zgrupowania przed meczem towarzyskim z Finlandią i spotkaniami Ligi Narodów z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną.

Jak się okazało, koronawirus nie przestaje jednak prześladować naszej reprezentacji. We wtorek potwierdzono, że Maciej Rybus zaraził się COVID-19 prawdopodobnie podczas podróży do Polski. Zawodnik został odseparowany od reszty drużyny i nie będzie mógł wziąć udziału w najbliższych meczach kadry.

- Każda taka wiadomość jest dla nas bardzo zła, ale niestety nie mamy na to wpływu. Dzisiaj wieczorem w miejsce zakażonego zawodnika zostanie powołany nowy piłkarz. Decyzja, kto do nas dołączy, zostanie podjęta po odprawie sztabu szkoleniowego - powiedział Brzęczek. Później dowiedzieliśmy się, że powołani zostali Adam Czerwiński i Rafał Pietrzak.

Problemy z meczem Igi Świątek. Organizatorzy podjęli decyzję, nikt się tego nie spodziewałProblemy z meczem Igi Świątek. Organizatorzy podjęli decyzję, nikt się tego nie spodziewałCzytaj dalej


Selekcjoner zdradził, kto zagra w meczu z Finami

Selekcjoner zdradził również, że podczas środowego meczu towarzyskiego z Finlandią, na boisku będziemy mogli spodziewać się kilku debiutantów. Jerzy Brzęczek tym sposobem chce odciążyć zawodników, którzy w ostatnim czasie rozgrywają wiele spotkań.

- Musimy tym składem rotować, bo wielu zawodników w ubiegłym tygodniu rozegrało już trzy mecze. Trzeba patrzeć na najbliższe tygodnie, miesiące i obserwować, jak zawodnicy będą prezentowali się w tym szalonym okresie. Nie wszyscy mieli optymalny okres przygotowawczy, niestety pojawiały się kontuzje. Najważniejsze jest dla nas zdrowie piłkarzy - wyznał trener i zdradził nazwisko jednego z debiutantów.

- Jeśli chodzi o środowy mecz z Finlandią, już wielokrotnie powtarzałem, że będziemy chcieli dać szansę zawodnikom, którzy w ostatnim okresie nie rozegrali wielu spotkań. W składzie przewidujemy zawodników młodych, będą debiuty reprezentacji. Chcemy sprawdzić potencjał. A nazwiska? Mogę zdradzić, że od pierwszej minuty w bramce stanie Bartłomiej Drągowski - wyznał Brzęczek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News