Legia zremisowała z gibraltarczykami
YouTube - Legia Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 12 Lipca 2019

Carlitos: sztuczna murawa nie była dla nas dobra

Legia Warszawa zremisowała wczoraj z gibraltarskim College Europa 0:0. Na ocenę meczu zdecydował się po zakończeniu spotkania Carlitos, napastnik wicemistrzów Polski. Jego słowa oburzyły wielu kibiców.

Legia Warszawa zremisowała z drużyną z Gibraltaru, co wzbudziło wielką złość wśród kibiców z Warszawy. Nie mogli oni uwierzyć w to, jak fatalnie zaprezentował się ich zespół. Wynik z wyjazdu sprawia, że w rewanżu w stolicy konieczne będzie zwycięstwo, by nie skompromitować się ostatecznie i nie stać się pośmiewiskiem. Piłkarze zaczęli już komentować przebieg spotkania.

Na słowa komentarza zdecydował się między innymi Carlitos, który postanowił opowiedzieć, co jego zdaniem zaważyło na fatalnym wyniku zespołu. Inni piłkarze również zaczęli szukać rozmaitych wytłumaczeń, które miały wyjaśnić, dlaczego Legia Warszawa nie zdołała pokonać amatorskiej drużyny z Gibraltaru.

Co dalej z Laurentem Koscielnym? Piłkarz Arsenalu rozpoczął strajkCo dalej z Laurentem Koscielnym? Piłkarz Arsenalu rozpoczął strajkCzytaj dalej

- To nie był dla nas łatwy mecz, było sporo walki. Chcieliśmy wygrać, staraliśmy się. Niestety, choć zabrzmi to jak wymówka, sztuczna murawa nie była dla nas dobra. Oczywiście nie zmienia to faktu, że powinniśmy spisać się lepiej. Tym bardziej, że ostatni trening w Polsce był na sztucznej nawierzchni, a wczoraj pracowaliśmy na Gibraltarze i mieliśmy świadomość, że inaczej się na tej trawie kontroluje piłkę. Odpoczniemy teraz i przygotujemy się do rewanżu - skomentował Hiszpan (cyt. Legia.net)

Podobnie twierdzili inni zawodnicy wicemistrzów Polski, tłumacząc, że gra zespołu była daleka od dobrej, jednak z pewnością poprawi się w trakcie rewanżu w Warszawie. Pozostaje nam mieć nadzieje, że zawodnicy nie rzucają słów na wiatr i w drugim meczu pokażą swoją klasę.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News