Córka
instagram.com/karolina_malysz
Autor Piotr Mika - 1 Listopada 2020

Córka Adama Małysza cała w bandażach. Ten widok przeraził tysiące Polaków (FOTO)

Córka jednego z najlepszych polskich skoczków w historii powoli coraz częściej daje o sobie znać szerszej publiczności. Choć Karolina Małysz nie stara się przesadnie zwrócić na siebie uwagę, to z drugiej strony również nie stara się wszystkiego ukryć. Tym razem zdjęcie, które dodała na InstaStories, mogło niektórych wprowadzić w osłupienie.

Córka Adama Małysza nie miała łatwego dorastania. Oczywiście, małej Karolinie niczego nie brakowało, jednak z pewnością odczuła ona mocno to, że jej tata często jeździł na zawody na całym świecie i rzadko bywał w domu.

Popularność legendarnego skoczka również odbijała się na jego córce, która budziła duże zainteresowanie mediów. Wydaje się jednak, że młoda kobieta poradziła sobie z trudnościami bycia dzieckiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych Polaków i już wyszła z cienia ojca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnych
  3. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)Czytaj dalej

Córka Adama Małysza przeraziła Polaków

Karolina Małysz obecnie jest już 23-letnią kobietą, jednak wielu fanów może ją pamiętać jeszcze z czasów, gdy była małą dziewczynką. Na jej dzieciństwo przypadł okres największych sukcesów jej taty, Adama Małysza.

Trudno nie zgodzić się z określeniem, że córka Adama i Iwony dorastała na oczach całej Polski. Na szczęście młoda kobieta poradziła sobie z zainteresowaniem kibiców, choć teraz wcale nie stara się na siłę ukrywać swojego życia.

Wiadomo, że 23-latka szykuje się do wyjścia za mąż, ponieważ od jakiegoś czasu jest już zaręczona. Młoda kobieta ma również dobre kontakty ze swoimi rodzicami, bowiem całkiem niedawno Karolina wraz z narzeczonym wybrali się do Chorwacji razem z jej rodzicami.

Tutaj również warto wspomnieć, że przeglądając konto na Instagramie córki Adama Małysza łatwo można domyślić się, że jedną z jej pasji są podróże. Niewiele osób zdawało sobie jednak sprawę z jej innego zainteresowania, którym pochwaliła się ostatnio w przerażający sposób.

Legenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieLegenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieCzytaj dalej

Niezwykły talent Karolina Małysz

Obecnie Córka legendarnego skoczka zajmuje się studiami na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a w czasie wolnym od zajęć podróżuje po całym świecie. W mediach społecznościowych Karolina Małysz co jakiś czas udostępnia kolejne zdjęcia ze swoich wypraw.

Całkiem niedawno informowaliśmy o tym, że córka Adama Małysza interesuje się również makijażem. Ten jednak bliższy jest nie temu codziennemu, a raczej bardziej artystycznej charakteryzacji. Kolejnym ze swoich pomysłów Karolina Małysz pochwaliła się przy okazji Halloween.

Na swoim InstaStories 23-latka pochwaliła się przebraniem specjalnie na to święto. Karolina Małysz postanowiła przebrać się w mumię, jednak widać, że bardzo mocno przyłożyła się do tego, by wyglądać przekonująco.

Nie wystarczyło przy tym jedynie owinąć się bandażami. Na zdjęciu widać, jak wiele pracy Karolina Małysz poświęciła makijażowi, który w tym wypadku przypomina odchodzącą od ciała skórę.

Córka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapytali sztuczną inteligencję o wyniki wyborów prezydenckich w USA. AI zaskoczyło wszystkich
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  4. Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportu
  5. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News