Córka Robert Burneika
Instagram / robertburneikaofficial
Autor Łukasz Kowalski - 9 Maja 2020

Robert Burneika pokazał, co potrafi jego córeczka. Trudno uwierzyć, że ma dopiero pół roku (WIDEO)

Córka odmieniła życie Roberta Burneiki. Kulturysta i były zawodnik MMA, od pół roku zajmuje się urodzoną w październiku Gają. Litwin opublikował niedawno w sieci nagranie, na którym chwali się, co jego córka już potrafi.

Córka diametralnie zmieniła życie Roberta Burneiki. Kulturysta od kilku miesięcy musi wieść spokojniejsze życie niż do tej pory. Dziecko Kulturysty przyszło na świat pół roku temu, a już Burneika chwalił się, że dziecko towarzyszyło mu w treningach na siłowni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Nie żyje legenda światowej piłki. Gwiazdor został bestialsko zamordowanyNie żyje legenda światowej piłki. Gwiazdor został bestialsko zamordowanyCzytaj dalej

Córka zmieniła życie Hardkorowego Koksa

Robert Burneika znany bardziej jako Hardkorowy Koksu, to wychowany na litwie kulturysta. Popularność zyskał w mediach społecznościowych dzięki filmikom, które zachęcały do trenowania i prowadzenia zdrowego trybu życia. TVN Turbo wyemitował nawet dwa sezony jego programu pod tytułem "Nie ma lipy!".

27 kwietnia 2012 roku Burneika zadebiutował jako zawodnik MMA. Podczas gali MMA Attack 2 w Katowicach stoczył przeciwko Marcinowi Najmanowi. Burneika pokonał rywala przez poddanie na skutek ciosów pięściami w 32. sekundzie 2. rundy. Później kulturysta walczył jeszcze dwukrotnie. W 2013 roku wygrał z Dawidem Ozdobą, a w 2017 roku stoczył pojedynek na KSW 39 z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem, walkę przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie.

Adam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekAdam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekCzytaj dalej

Robert Burneika pokazał co potrafi jego córka

Córka Burneiki - Gaja, przyszła na świat pół roku temu. Jak pokazuje nagranie opublikowane przez kulturystę, siłę odziedziczyła po tacie. Na wideo widać, że półroczna Gaja stoi już samodzielnie na nogach w łóżeczku. Szczęśliwy tata opisał nagranie: "Hardkorowa córeczka ma 6 miesięcy i już sama stoi na nogach, teraz trzeba pilnować, kiedy poleci po stejki".

Gaja przyszła na świat 28 października. Jest to dziecko z jego związku z młodszą od siebie o 16 lat Kają. Kobieta w przeszłości była menadżerką w restauracji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News