Córka
Instagram - Karolina Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Czerwca 2020

Młoda Karolina Małysz wprawiła fanów w zdziwienie. Gdy zobaczyliśmy jej zdjęcia, oniemieliśmy 

Córka Adama Małysza pochwaliła się swoimi niesamowitymi zdjęciami. Ci, którzy zastanawiali się, jak wygląda dzisiaj, dorosła już córka legendarnego skoczka, mogą w końcu się o tym przekonać. 22-latka z dumą prezentuje w mediach społecznościowych kolejne fotografie. 

Córka Adama Małysza pochwaliła się w sieci niesamowitymi zdjęciami. Możemy dzięki nim przekonać się, jak wygląda obecnie 22-latka i dowiedzieć się nieco więcej o jej zainteresowaniach. trzeba przyznać, że fotografie robią wrażenie.

Robert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoRobert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Zła wiadomość na lato dla Polaków. Smutne słowa Szumowskiego
Kiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemKiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemCzytaj dalej


Córka Adama Małysza ma oryginalne hobby

22-letnia Karolina Małysz stroni od obiektywów kamer i pozowania na ściankach. Wielu kibiców zastanawia się, czym zajmuje się dorosła już córka Adama Małysza. Otóż pani Karolina to studentka Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Poza czasem, który poświęca na studia i zdobywanie wiedzy, Karolina Małysz oddał się swojej pasji. Okazuje się, że jest nią makijaż. Nie jest to jednak jak w przypadku wielu blogerek tradycyjny makijaż, a raczej bardziej artystyczny. Córka obecnego dyrektora polskiej kadry skoczków prowadzi profil na Instagramie, gdzie prezentuje swoje pomysły na samej sobie. Zdjęcia ucharakteryzowanej Małyszówny robią ogromne wrażenie.


Karolina Małysz zajmuje się makijażem artystycznym

Pierwsze zdjęcia na dotąd nieznanym profilu córki Izabeli i Adama Małyszów pojawiły się już w 2018 roku. Szersze rozpoznanie wśród użytkowników sieci konto zyskało jednak, gdy matka utalentowanej artystki, Izabela Małysz pochwaliła się pracą córki. Do tej pory mogliśmy się przekonać między innymi, jak Karolina Małysz wyobraża sobie makijaż stosowny na okazję np. Halloween.

Córka legendy polskiego sportu malowała również na swojej twarzy akcenty upodabniające ją do postaci znanych z bajek jak choćby wilka ze słynnej baśni o Czerwonym Kapturku. Trzeba przyznać, że wykonanie tego oryginalnego malunku ciała wymaga sporego talentu.

córka Adam Małysz

(fot. Instagram)

Źródło: kobieta.wp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W Polsce stanie elektrownia jądrowa. Minister podał datę rozpoczęcia budowy
  2. Chińczycy chwalą się, że stworzyli skuteczną szczepionkę. "Po podaniu naszej szczepionki pojawiają się przeciwciała"
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Pierwsze miasto zakazuje korzystania ze smartphonów przez pieszych!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News