Córka
instagram.com/oliwia.bieniuk
Autor Piotr Mika - 14 Października 2020

Córka Jarosława Bieniuka wspomina zmarłą mamę w rocznicę śmierci. Wpis rozdziera serce (FOTO)

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Oliwia, skończyła już 17 lat. Młoda kobieta nie ukrywa, że chciałaby iść w ślady swojej mamy, która zmarła z powodu nowotworu 6 lat temu. Równo w rocznicę śmierci swojej mamy, Oliwia Bieniuk udostępniła dojmujący wpis.

Córka byłego piłkarza i znanej aktorki już niedługo osiągnie pełnoletność. Mimo młodego wieku coraz bardziej interesuje się ona światem show-biznesu i nie ukrywa swoich zainteresowań modelingiem oraz aktorstwem. Jasno daje do zrozumienia, że chce iść w ślady mamy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Fatalna wiadomość dla miłośników kąpieli. Będą płacić więcej pieniędzy za wywóz śmieci
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Adam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaAdam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaCzytaj dalej

Córka Jarosława Bieniuka wspomina mamę

5 października minęło równo 6 lat od kiedy pożegnaliśmy Annę Przybylską. Polska aktorka przez wiele lat związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym miała trójkę dzieci. Najstarsza z nich, Oliwia Bieniuk, powoli zaczyna wchodzić w dorosły świat.

17-latka już teraz powoli rozpoczyna swoją przygodę z modelingiem, w czym wspiera ją m.in. Natalia Siwiec. Młoda kobieta zdążyła już nawet trafić na okładkę magazynu "Viva!". Przy okazji sesji zdjęciowej dla tej gazety udzieliła ona także wywiadu, w którym mówiła o swojej mamie. - Jednak było trochę inaczej. Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało. Teraz czuję, że dorastałam wolniej niż reszta moich rówieśników. Oni mieli już inne problemy niż moje, a ja czułam się ciągle dzieckiem - powiedziała w rozmowie z "Vivą".

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Przejmujący wpis w rocznicę śmierci

Córka piłkarza i aktorki nie ukrywa również, że oprócz modelingu chciałaby spróbować swoich sił w zawodzie, w którym brylowała Anna Przybylska. Oliwia Bieniuk chce zdawać do szkoły aktorskiej i iść śladami swojej mamy. 17-latka często ją wspomina, zastanawiając się, co poradziłaby jej w tej chwili. Wyraz swojej tęsknoty córka Jarosława Bieniuka dała w 6. rocznicę śmierci swojej mamy, udostępniając na Instagramie fotografię z krótkim dopiskiem - Kocham cię mamusiu - napisała Oliwia.

Córka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  2. NASA: W stronę Ziemi zmierza tajemniczy obiekt. Eksperci osłupieli, nie mogą uwierzyć, czym jest
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Twoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na nowe

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News