Cristiano Ronaldo
Rex Features/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Października 2020

Cristiano Ronaldo może trafić do więzienia? Portugalczyk miał dokonać zbrodni, padły poważne zarzuty

Cristiano Ronaldo może mieć poważne problemy z wymiarem sprawiedliwości. Jak bumerang wraca sprawa, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 2017 roku i przysporzyła Portugalczykowi mnóstwa problemów. Chodzi oczywiście o poważne zarzuty, jakie w kierunku gwiazdora wystosowała kobieta ze Stanów Zjednoczonych Kathryn Mayorga. “CR7” miał wykorzystać ją na tle seksualnym. Zawodnik Juventusu stanie przed sądem.

Cristiano Ronaldo kolejny raz znalazł się w bardzo niekorzystnym położeniu. Idol milionów kibiców piłki nożnej na całym świecie ponownie musi odpierać zarzuty o molestowanie seksualne, jakiego miał się dopuścić kilka lat temu. Okazuje się, że Portugalczyk stanie przed sądem.

Wielka żałobie w rodzinie legendy reprezentacji Polski i gwiazdy TVP. Nie żyje wybitna PolkaWielka żałobie w rodzinie legendy reprezentacji Polski i gwiazdy TVP. Nie żyje wybitna PolkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Potwierdzone: ING wprowadza spore podwyżki dla klientów. Opłat nie sposób uniknąć
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?


Cristiano Ronaldo ponownie oskarżony o straszne przestępstwo

Hiszpański dziennik “Sport” podał we wtorek informacje, które nie spodobają się wszystkim sympatykom Cristiano Ronaldo. Zawodnik Juventusu Turyn ponownie musi zmierzyć się z oskarżeniami, jakie kilka lat temu padły pod jego adresem ze strony mieszkanki Las Vegas Kathryn Mayorgi. Kobieta zarzuca gwiazdorowi, że ten zgwałcił ją w 2009 roku.

Choć śledztwo przeciwko Portugalczykowi nie pozwoliło na zebranie wystarczającej liczby dowodów, by postawić go w stan oskarżenia, sprawa nie rozejdzie się po kościach. Kathryn Mayorga, która w ramach porozumienia z Cristiano Ronaldo otrzymała od niego 210 tysięcy dolarów, zdecydowała się zwrócić te pieniądze i wytoczyć gwiazdorowi sprawę z powództwa cywilnego.

Na jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwieNa jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwieCzytaj dalej


Portugalczyk stanie przed sądem

Sąd w Las Vegas w stanie Nevada przychylił się do wniosku kobiety i wyznaczył termin rozprawy, na której będzie musiał się stawić Cristiano Ronaldo. Pierwsza rozprawa ma się odbyć w grudniu przyszłego roku, a do tego czasu strony mają rozmawiać w sprawie porozumienia. Jeśli nie uda się go wypracować, Ronaldo grozi nawet pobyt w więzieniu.

Sprawa rzekomego gwałtu, jakiego miał się dopuścić Cristiano Ronaldo, wyszła na jaw w 2017 roku, gdy niemiecki “Der Spiegel” ujawnił dokumenty zdobyte przez hakerów z “Football Leaks”. Portugalczyk miał dopuścić się przestępstwa w 2009 roku w hotelu Palms Place w Las Vegas.

“The Sun” dotarł podobno do nowych dowodów w sprawie, w postaci maili. Widnieje w nich informacja od detektywa z Las Vegas, który potwierdza, że na ciele ofiary znaleziono DNA Ronaldo. Sam Portugalczyk miał również w rozmowie ze swoimi prawnikami przyznać, że kobieta w trakcie spotkania z nim używała słów “nie” oraz “przestań’, co może świadczyć, że próbowała się bronić przed ewentualnym molestowaniem.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. TVP testuje rewolucyjną technologię. Sygnał dotrze do niemal 6 milionów Polaków, wszystko przez sieć 5G
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Chwytający za serce występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek, który przejdzie do historii

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News