Cristiano Ronaldo gol
MUTV
Autor Piotr Bernaciak - 9 Października 2019

Mija 17. rocznica pierwszego gola w karierze Cristiano Ronaldo. Co za rajd! [WIDEO]

Cristiano Ronaldo rozpoczynał swoją karierę w barwach Sportingu. Teraz mija siedemnaście lat od jego pierwszego gola dla drużyny ze stolicy Portugalii. Zobacz nagranie przedstawiające pierwsze trafienie kapitana reprezentacji w jego profesjonalnej karierze.

Cristiano Ronaldo od kilkunastu lat należy do grona najlepszych piłkarzy na świecie. Portugalczyk wielokrotnie udowadniał swoją wielkość oraz to, że potrafi samodzielnie decydować o przebiegu konkretnych spotkań w momentach, gdy potrzebuje tego jego drużyna. Wielu jego fanów nie pamięta czasów, gdy obecny piłkarzy Juventusu występował jeszcze w swojej ojczyźnie.

Niedawno minęło dokładnie 17 lat od dnia, gdy Cristiano Ronaldo po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w oficjalnym meczu. Z pewnością był to dla niego wielki dzień, o którym marzył przez całe życie. Wówczas nie wiedział jeszcze, że to dopiero pierwsze z kilkuset trafień zdobytych przez niego na przestrzeni całej kariery. Już pierwszy jego gol robi wrażenie.

Cristiano Ronaldo pocałował kolegę po ostatnim zwycięstwie. Zdjęcie podbija internetCristiano Ronaldo pocałował kolegę po ostatnim zwycięstwie. Zdjęcie podbija internetCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo od kilkunastu lat jest na topie

Pierwsze trafienie w historii kariery Cristiano Ronaldo miało miejsce, gdy zawodnik miał zaledwie 17 lat i stawiał swoje pierwsze kroki w profesjonalnym futbolu. To właśnie wtedy zagrał w meczu z Moreirense, którego z pewnością nie zapomni do końca życia. Ówczesny młody talent popisał się przepięknym rajdem, po którym posłał piłkę do siatki mocnym strzałem.

Co ciekawe, w tym samym meczu strzelił również swojego drugiego gola za sprawą mocnego uderzenia głową w końcówce drugiej połowy. Kibice bardzo docenili jego efektowny występ i już wówczas wiedzieli, że przyjdzie im oglądać wyjątkowo utalentowanego piłkarza. Sami jednak nie mieli pojęcia, że w tym wypadku chodzi o człowieka, który zostanie uznany jako jeden z najlepszych w historii dyscypliny.

ZOBACZ EFEKTOWNEGO GOLA CRISTIANO RONALDO:

Cristiano Ronaldo Sporting - First official goal

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News