Cristiano Ronaldo
Good Morning Britain
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2019

Cristiano Ronaldo rozpłakał się w trakcie wywiadu. "Nie wiedziałem, że to pokażecie"

Cristiano Ronaldo udzielił ostatnio wywiadu jednemu ze znanych programów. W trakcie rozmowy zawodnik rozpłakał się jak dziecko. Kibice dostrzegli wielkie emocje, jakie targały znanym piłkarzem.

Cristiano Ronaldo postanowił wziąć udział w rozmowie z jednym z najbardziej znanych programów w Wielkiej Brytanii. Good Morning Britain cieszy się ogromną oglądalnością, a w Anglii wciąż jest wielu kibiców, którzy wspierają i doceniają Portugalczyka nie tylko poprzez jego dawne triumfy z Manchesterem United, ale również dzięki jego wielkiemu wkładowi w rozwój popularności dyscypliny na całym świecie.

Wśród widzów Ronaldo traktowany jest nie tylko jako sportowiec, ale również jak celebryta, którym zajmują się media z całego świata. W związku z tym rozmowa z napastnikiem Juventusu z pewnością przyciągnie wielką oglądalność. Poznaliśmy poruszający fragment, w trakcie którego widzimy, jak piłkarz rozpłakał się po przytoczeniu wspomnienia dotyczącego jego przyszłości.

Eksperci o Brzęczku. Eksperci o Brzęczku. "Nie zostanie zaakceptowany przez kibiców". Czas na zwolnienie?Czytaj dalej

Cristiano Ronaldo rozpłakał się w trakcie wywiadu

Podczas rozmowy z brytyjskim dziennikarzem Piersem Morganem Cristiano Ronaldo miał okazję zobaczyć materiał wideo przedstawiający wypowiedź jego ojca. Mężczyzna zmarł w 2005 roku na niewydolność wątroby spowodowaną alkoholizmem. Portugalczyk przyznał, że nigdy nie widział wspomnianego wideo, na którym jego ojciec wyraża głośno swoją dumę z osiągnięć syna.

- Nie wiedziałem, że to pokażecie. Tak naprawdę nigdy jeszcze tego nie widziałem. Nie byłem na coś takiego przygotowany. Nie do wiary. Przepraszam. Nie spodziewałem się, że będę płakać - przyznał Ronaldo, z trudem tłumiąc emocje, które nim targały.

Emocjonalna reakcja Ronaldo bardzo zainteresowała widzów, którzy głośno przyznają, że nie mogą już doczekać się rozmowy z zawodnikiem Juventusu. Zostanie ona wyemitowana dzisiejszego wieczoru.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News