Cristiano Ronaldo narzeczona zdjęcie
Instagram - Georgina Rodriguez
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Cristiano Ronaldo wstawił zdjęcie z łóżka z narzeczoną. Wymowny komentarz piłkarza (FOTO)

Cristiano Ronaldo postanowił opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie, które zaskoczyło wielu jego fanów. Nie zabrakło wymownego komentarza ze strony gwiazdora futbolu, który był niewątpliwie zadowolony z sytuacji przedstawionej na fotografii.

Cristiano Ronaldo bardzo często udziela się w mediach społecznościowych, także w czasach pandemii, gdy ma mnóstwo czasu wolnego. Piłkarz Juventusu znany jest z tego, że pojęcie odpoczynku praktycznie dla niego nie istnieje i przez niemalże cały czas chce on poświęcać się treningowi i doskonaleniu swojej formy. To właśnie dzięki temu wszedł on na sam szczyt.

Okazuje się jednak, że nawet tacy zawodnicy muszą czasami zwyczajnie odpocząć. Tym razem Cristiano Ronaldo opublikował fotografię przedstawiającą go w łóżku wraz z narzeczoną. Na fotografii znalazły się również dzieci piłkarza mistrza Włoch, które wyraźnie dostarczyły mu mnóstwo powodów do radości.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Kibice z całego świata w żałobie. Zmarł jeden z najsłynniejszych sędziów w historiiKibice z całego świata w żałobie. Zmarł jeden z najsłynniejszych sędziów w historiiCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo wstawił zdjęcie z łóżka

Cristiano Ronaldo od dłuższego czasu jest narzeczonym Georginy Rodriguez, która wspólnie z nim wychowuje czwórkę dzieci piłkarza. Jeden z nich zaczyna coraz poważniej wchodzić w świat futbolu. Cristiano Ronaldo junior trenuje w juniorach Juventusu i mówi się, że po latach również może zaliczyć debiut w profesjonalnym futbolu, bo przejawia taki sam talent jak ojciec.

Trójka dzieci piłkarza jest jednak znacznie młodsza. To właśnie one znalazły się na zdjęciu opublikowanym przez Cristiano Ronaldo prosto z łóżka. Widzimy na nim, jak gwiazdor włoskiej Serie A ledwo zdążył się obudzić, a już przybiegły do niego pociechy, które mimo wszystko dostarczyły mu mnóstwo uśmiechu z samego rana. Nie inaczej było w przypadku leżącej obok narzeczonej.

Anna Lewandowska wstawiła wymowne zdjęcie. Fanki są oburzone, co z porodem?Anna Lewandowska wstawiła wymowne zdjęcie. Fanki są oburzone, co z porodem?Czytaj dalej

Cristiano Ronaldo opublikował zdjęcie z narzeczoną

Doczekaliśmy się również wiele mówiącego komentarza ze strony piłkarza, który najwyraźniej jest zadowolony z tego, że coraz częściej ma okazję do przeżywania takich chwil z rodziną.

- Najlepszy sposób, by zacząć dzień - napisał na Instagramie Cristiano Ronaldo.

ZOBACZ ZDJĘCIE RODZINY CRISTIANO RONALDO:

Cristiano Ronaldo łóżko

(fot. Instagram - Cristiano Ronaldo)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News