Cristiano Ronaldo Mama
Instagram - Cristiano Ronaldo
Autor Piotr Bernaciak - 21 Marca 2020

Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście

Cristiano Ronaldo z pewnością ma ogromny powód do radości w związku z wiadomością, która niedawno przedostała się do mediów. W trudnych czasach Portugalczyk otrzymał fantastyczną informację na temat jego najbliższej rodziny.

Cristiano Ronaldo w ostatnich tygodniach poświęcił się wyłącznie treningowi indywidualnemu. Piłkarze Juventusu nie trenują w grupie w związku z epidemią koronawirusa, dlatego Portugalczyk postanowił wrócić do swojej ojczyzny, gdzie przebywał z najbliższą rodziną. Takie rozwiązanie miało zminimalizować zagrożenie zakażenia do najmniejszego stopnia, podobnie postąpili inni zawodnicy.

Na miejscu Cristiano Ronaldo zastała jednak fatalna informacja, w związku z którą z pewnością przeżywał ostatnio bardzo trudny okres. Dopiero dziś nadeszła wiadomość, która w końcu da mu powody do radości. Po dzisiejszych informacjach w rodzinie gwiazdora w końcu zapanowała euforia.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Z ostatniej chwili. Gwiazdor Juventusu chory na koronawirusa. Koszmarna informacjaZ ostatniej chwili. Gwiazdor Juventusu chory na koronawirusa. Koszmarna informacjaCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo usłyszał wspaniałą informację

Kilkanaście dni temu pojawiła się fatalna informacja o tym, że matka Cristiano Ronaldo trafiła do szpitala. Dolores Aveiro miała rzekomo poczuć się bardzo źle, w związku z czym zdecydowano o natychmiastowej pomocy medycznej. Po badaniach okazało się, że kobieta prawdopodobnie przeszła udar mózgu. Informacje mogły zaniepokoić całą rodzinę gwiazdora futbolu.

Na szczęście dziś pojawiła się pocieszająca wiadomość. Portugalskie media podają, że kobieta poczuła się dobrze i jest w stanie, który pozwolił jej na opuszczenie szpitala. Teraz przebywa ona wraz z rodziną swojego syna, który zadba o odpowiednią opiekę dla mamy.

Bramkarz odchodzi z Manchesteru City. Pep Guardiola odnalazł następcęBramkarz odchodzi z Manchesteru City. Pep Guardiola odnalazł następcęCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo może znów spać spokojnie

Portugalski piłkarz wielokrotnie podkreślał swoje ogromne przywiązanie do matki, która była z nim od samego początku kariery, nawet w czasach, gdy było mu bardzo trudno w czasach treningów w Sportingu Lizbona. To między innymi dzięki niej udało mu się zrobić ogromną karierę, za co jest jej wdzięczny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważna
  2. Znany reżyser lekceważy zagrożenie koronawirusem? Kręci film w środku Warszawy
  3. Potentant Bundesligi wraca do treningów mimo epidemii. Pierwszy taki przypadek w Niemczech
  4. Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo
  5. Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwości
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News