Cristiano Ronaldo ślub
Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 22 Listopada 2019

Cristiano Ronaldo potajemnie wziął ślub? Media odsłaniają kulisy ceremonii

Cristiano Ronaldo od dłuższego czasu związany jest z Georginą Rodriguez. Portugalczyk wspominał ostatnio, że chciałby niebawem wziąć z nią ślub. Teraz media informują, że ceremonia mogła już się odbyć w całkowitej tajemnicy.

Cristiano Ronaldo często wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, ale zazwyczaj robi to tak, by nie ujawnić zbyt wielu informacji na ich temat. Nie mówił między innymi o tym, kto jest matką jego dzieci, pomijając również wiele innych ważnych kwestii. Często udzielał się natomiast na temat swojego związku z Georginą Rodriguez. Z jego wypowiedzi da się wyczuć, że czuje się on bardzo szczęśliwy.

Portugalczyk mówił niedawno, że planuje wziąć ślub ze swoją wieloletnią partnerką, jednak nie zdecydował się na ogłoszenie jego prawdopodobnej daty. Teraz okazuje się, że najprawdopodobniej doszło do niego już teraz, a cała ceremonia miała zostać objęta ścisłą tajemnicą. Informacje wyszły jednak na jaw dzięki śledztwu przeprowadzonemu przez media.

Poznaliśmy kolejnego uczestnika Fame MMA. Zanosi się na wielki powrót do oktagonuPoznaliśmy kolejnego uczestnika Fame MMA. Zanosi się na wielki powrót do oktagonuCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo wziął ślub?

Okazuje się, że do ceremonii miało dojść w niedalekiej przeszłości. Kilka tygodni temu znajomi Cristiano Ronaldo i jego partnerki mieli zorganizować bardzo kameralny ślub jedynie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Wszystko miało wydarzyć się nieopodal rodzinnej wyspy piłkarza, portugalskiej Madery. Rodzina zgodnie przyznała, że Maroko będzie odpowiednim miejscem na ślub.

Informacje na ten temat zostały ujawnione dopiero teraz, co może dziwić. Kamery telewizyjne dostrzegły partnerkę Ronaldo, która pokazywała koleżance na trybunach obrączkę. Od razu zainteresowali się tym dziennikarze, którzy wskazali już, że prawdopodobnie doszło do ślubu, który został zachowany w absolutnej tajemnicy. Wielu z nich dziwi się, że udało się utrzymać dyskrecję przez tak długi czas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne wyróżnienie dla Jerzego Brzęczka. Selekcjoner nagrodzony za awans na Euro 2020
  2. Gwiazda reprezentacji Polski na wylocie z klubu. "Jest jednym z niepożądanych"
  3. Robert Lewandowski wyjawił sekret swojej niesamowitej formy. Jego wyznanie rozbawiło fanów
  4. Kolejny rekord pobity przez Roberta Lewandowskiego. Napastnik znów zapisał się w historii
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News