David Beckham i Victoria
CRISTINA QUICLER/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 9 Września 2020

David Beckham i żona ukrywali swojego koronawirusa? Mieli zarazić personel, kilka osób ucierpiało

David Beckham wraz z żoną Victorią mieli być zakażeni koronawirusem. Do zarażenia miało dojść w trakcie jedne z imprez z Los Angeles. Para nie chciała jednak podawać tego do informacji publicznej. Najbliższe otoczenie miało o tym wiedzieć, choć kilka osób niestety nie najlepiej zniosło chorobę, w tym właśnie Victoria, która była tym faktem przerażona.

Z koronawirusem zmagały się już największe sławy w kraju i na świecie. W Polsce zakażenie przechodził choćby Adam Małysz, czy też piłkarz reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński, a za granica byli to m.in. książę Karol, Tom Hanks z żoną, czy raper Young Igi. Jak się okazuje, do tego grona mieli dołączyć również David Beckham i jego małżonka Victoria.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pękamy z dumy. Polacy wygrali z Rosją, jesteśmy na autostradzie na Euro, piękny mecz Biało-czerwonych
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

David i Victoria Beckham mieli koronawirusa?

Wedle doniesień zagranicznych mediów, David Beckham z żoną Victorią mieli przechodzić koronawirusa w marcu po powrocie ze Stanów Zjednoczonych. Były piłkarz wraz z rodziną wybrali się za ocean, aby załatwić swoje sprawy prywatne oraz zawodowe. Becks m.in. przygotowywał wszelkie formalności związane ze startem klubu Inter Miami w rozgrywkach MLS. David Beckham jest bowiem jego właściwielem. To prawdopodobnie w tamtym czasie para zaraziła się COVID-em 19.

- Wzięli udział w kilku eleganckich imprezach, ponieważ David pełnił obowiązki promocyjne, ściskali ręce i witali się z fanami oraz różnymi dygnitarzami klubowymi. Następnie polecieli do Londynu, skąd przetransportowali się prosto do swojej posiadłości w Cotswolds - cytuje informatora Page Six.

Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Czytaj dalej

David z Victorią czuli się źle. Chcieli to ukryć

David i Victoria Beckham nie chcieli, aby świat dowiedział się o tym, że zarazili się koronawirusem. Ponoć żona byłej gwiazdy Manchesteru United i Realu Madryt miała żle znosić chorobę, ponieważ pojawiły się u niej gorączka oraz silny ból gardła. Podobne objawy miało kilku członków personelu gwiazdorskiej pary. Victoria miała być przerażona tym, że koronawirus dopadł również jej rodzinę i natychmiast zdecydowała się poddać kwarantannie i wspomóc należycie pracowników, którzy zmagali się z chorobą.

- Była całkowicie przerażona tym, że mogli zarażać innych i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zminimalizować dalsze ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. To było kilka trudnych tygodni - zdradza informator.

Tragiczne wiadomości obiegły media. 22-letni gwiazdor zginął na oczach przyjaciół. Miał przed sobą całe życieTragiczne wiadomości obiegły media. 22-letni gwiazdor zginął na oczach przyjaciół. Miał przed sobą całe życieCzytaj dalej

Beckhamowie spędzili kwarantanne w swojej posiadłości w Wielkiej Brytanii, a przed wyjazdem do Grecji i Włoch poddali się szczegółowym badaniom, aby mieć pewność, że nikogo nie zarażą. Rzecznika prasowa Beckhamów na razie nie odniosła się do tych doniesień.

Źródło: Pudelek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister znów się wygadał. Zdradził, ile dokładnie będzie wynosić minimalna emerytura i trzynastka
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Wielkie zmiany w świecie skoków narciarskich. Polacy będą musieli się do nich przyzwyczaić
  4. Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów
  5. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

NOWE ŚLEDZTWO! Aktywista zatrudnił się na największej fermie norek w Polsce!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News