Dawid Kostecki prokuratura śmierć nie żyje
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 4 Marca 2020

Zapadła decyzja w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego. Prokuratura ma wątpliwości

Dawid Kostecki zmarł kilka miesięcy temu, lecz w sprawie wciąż jest wiele niejasności. Prokuratura wciąż ma wątpliwości, które nie zostały rozwiązane. W sprawie wciąż pojawiają się nowe informacje.

Dawid Kostecki został znaleziony martwy w swojej celi 2 sierpnia 2019 roku. Prokuratura jako przyczynę śmierci podała samobójstwo, jednak rodzina zmarłego nie potrafi uwierzyć w taki scenariusz. W podobnym tonie wypowiadali się pełnomocnicy krewnych Dawida Kosteckiego, a więc Roman Giertych i Jacek Dubois. Wobec tych informacji śledztwo zostało wznowione.

Wydawało się, że już niebawem poznamy nowe szczegóły w sprawie śmierci jednego ze znanych polskich pięściarzy, jednak teraz zapadła ważna decyzja, która pokazuje, że niemal na pewno nie poznamy tak szybko kolejnych wieści przekazanych przez śledczych. Dowiadujemy się, że mają oni kolejne wątpliwości w sprawie, dlatego jej wyjaśnienie potrwa znacznie dłużej.

Kolega Roberta Lewandowskiego obiektem drwin. Wyśmiała go nawet niemiecka federacja (WIDEO)Kolega Roberta Lewandowskiego obiektem drwin. Wyśmiała go nawet niemiecka federacja (WIDEO)Czytaj dalej

Dawid Kostecki zmarł w sierpniu zeszłego roku

Dawid Kostecki zaliczał się do najbardziej znanych polskich pięściarzy, jednak został skazany na karę pozbawienia wolności, którą odbywał w warszawskim więzieniu. To właśnie tam w sierpniu odnaleziono jego ciało. Bliscy mężczyzny nie potrafili uwierzyć w jego samobójstwo i zażądali przeprowadzenia szczegółowego śledztwa, które trwa do tej pory i niebawem miało nam przynieść wyniki.

Początkowe informacje wskazywały na to, że sprawa zakończy się 2 marca, jednak Super Express donosi, że na pewno do tego nie dojdzie. Śledczy wciąż mają wątpliwości w tej sprawie i chcą wszystko wyjaśnić, dlatego mamy pewność, że sprawa nie zostanie zakończona w pierwszym terminie. Oznacza to, że przyjdzie nam jeszcze poczekać na ustalenia w tajemniczej sprawie śmierci boksera.

Hitowy transfer lidera reprezentacji Polski. Nasz zawodnik dołączy do gigantaHitowy transfer lidera reprezentacji Polski. Nasz zawodnik dołączy do gigantaCzytaj dalej

Dawid Kostecki miał popełnić samobójstwo

Wciąż nie pojawiły się żadne wstępne informacje przekazane przez śledczych ani przestawicieli prawnych zmarłego, jednak zarówno rodzina Kosteckiego, jak i mecenasi Giertych i Dubois stanowczo wykluczają możliwość samobójstwa sportowca.

fot. Andrzej Iwanczuk/Reporter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia, 27 osób nie żyje, 43 zaginione, nie mieli szans. Porażające wiadomości ze świata
  2. Niewyobrażalny skandal w popularnej lodziarni. Lepiej uważajcie, konsekwencje mogą być straszne
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Zjadła 3 pieczone ząbki czosnku. Obserwowała efekty i godzina po godzinie szczęka opadała jej coraz niżej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News