Dawid Kubacki przezwisko
TVP Sport
Autor Piotr Bernaciak - 10 Czerwca 2020

Największy sekret Dawida Kubackiego wyszedł na jaw dopiero po latach. Miał bardzo wstydliwe przezwisko

Dawid Kubacki długo starał się ukrywać swój sekret sprzed lat. Nie może to w żaden sposób dziwić, bo pojawiające się informacje z pewnością nie są dla niego żadnym powodem do dumy. Mistrz Turnieju Czterech Skoczni na pewno nie był szczęśliwy, gdy informacje wyszły na jaw.

Dawid Kubacki w ostatnich miesiącach stał się jednym z najbardziej popularnych członków reprezentacji polskich skoczków. Wszystko przez niespodziewaną eksplozję jego formy i sensacyjny wręcz triumf w zawodach Turnieju Czterech Skoczni. Momentalnie zaczęły pojawiać się kolejne wywiady z naszym zawodnikiem, który wciąż umawia się na kolejne rozmowy.

W jednym z wywiadów dowiedzieliśmy się, że w młodości Dawid Kubacki miał bardzo wstydliwy pseudonim, przez który wiele osób się z niego śmiało. O wszystkim opowiedział nie sam skoczek, lecz jego były trener, który może cieszyć się, że wychował tak wybitnego reprezentanta Polski. Jego słowa rozbawiły fanów, którzy nie mieli pojęcia o takim pseudonimie Kubackiego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające osiągnięcie Roberta Lewandowskiego. Przebił samego Cristiano Ronaldo, aż trudno uwierzyć
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia
Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Arka Gdynia? Relacja na żywo, transmisja w tv i online [TRANSMISJA]Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Arka Gdynia? Relacja na żywo, transmisja w tv i online [TRANSMISJA]Czytaj dalej

Dawid Kubacki dorobił się wstydliwego pseudonimu

W najmłodszych latach trenerem Dawida Kubackiego był Zbigniew Klimowski. To on opowiedział o tym, w jaki sposób skoczek dorobił się pseudonimu, który na pewno nie wywoływał wówczas u niego uśmiechu, lecz raczej wstyd. Obecnie jednak reprezentant Polski może już tylko smiać się z sytuacji sprzed lat, która obecnie wywołuje uśmiech również na twarzach fanów.

- Wypatrzył Dawida na stoku, na który jeździł ze swoją córką. Sam zaproponował Dawidowi to, by skakał. Nawet ojciec Zbyszka śmiał się z Dawida: to taki pulpecik, nie ma szans, żeby skakał - mówił w jednym z wywiadów ojciec Dawida Kubackiego, wspominając o tym, jak Zbigniew Klimowski podchodził do pracy z młodym Dawidem Kubackim. Przewidywania jego ojca rozminęły się z rzeczywistością.

Gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Śląsk Wrocław? Relacja na żywo, transmisja w tv i online [TRANSMISJA]Gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Śląsk Wrocław? Relacja na żywo, transmisja w tv i online [TRANSMISJA]Czytaj dalej

Dawid Kubacki nigdy o tym nie mówił

Słowa mężczyzny brzmiały wyjątkowo zabawnie, biorąc pod uwagę, jak wielką karierę zrobił Dawid Kubacki po wielu latach. Długo wydawało się, że nie wejdzie on ostatecznie na najwyższy światowy poziom i nie dorówna Kamilowi Stochowi czy nawet Piotrowi Żyle, jednak ostatecznie to Kubacki mógł w tym sezonie świętować miejsce w czołowej piątce Pucharu Świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W środę Lidl będzie rozdawał słodowy trunek za darmo. Tylko pod jednym warunkiem
  2. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak
  3. Robert Lewandowski w euforii. Kolejne dziecko przyjdzie na świat lada dzień, siostra przekazała radosną nowinę
  4. Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej miliony
  5. Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłych
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News