Dawid Kubacki
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 13 Listopada 2020

Czy Dawid Kubacki powtórzy swój wielki sukces?

Dawid Kubacki w ostatnich miesiącach poczynił gigantyczne postępy w swojej technice skakania, co zaowocowało wielkim sukcesem. Zasługuje to na słowa uznania.

Dawid Kubacki w poprzednim sezonie skoków narciarskich spisał się świetnie. Do tej pory nasz skoczek nie potrafił pokazać swojego potencjału, w związku z czym jego występy były rozczarowaniem. Zmiany nadeszły właśnie w zakończonym niedawno sezonie, gdzie Polak ostatecznie zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, co zasługuje na docenienie.

Od wielu lat Dawid Kubacki występuje w Pucharze Świata, jednak nigdy nie udało mu się odnotować tak znakomitego rezultatu, jak właśnie w poprzednim sezonie. Miliony kibiców liczą na to, że wynik zostanie przynajmniej powtórzony, jednak nie ma żadnych wątpliwości, że nie będzie o to łatwo. Jak na razie wszystkie występy w kolejnym sezonie są jednym wielkim znakiem zapytania.

Mimo wszystko nie możemy nie odnotować wielkiego sukcesu, jaki osiągnął Dawid Kubacki. Nasz skoczek prezentował się rewelacyjnie, a polscy fani z pewnością liczą na to, że ponownie uda mu się zameldować w czołówce klasyfikacji Pucharu Świata.

Po raz pierwszy udało mu się nawet wyprzedzić Kamila Stocha, co z pewnością zasługuje na słowa uznania. Do tej pory żaden Polak nie potrafił nawiązać do sukcesów Stocha, a wcześniej Adama Małysza. Z tego powodu pozostaje nam jedynie podziękować Dawidowi Kubackiemu za wspaniały sezon i życzyć powtórki w kolejnych miesiącach. Oby w kolejnym sezonie było jeszcze lepiej!

Czy Dawid Kubacki powtórzy swój wielki sukces?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News