Diego Maradona
AFP/EAST NEWS
Autor Wojciech Olszowy - 14 Grudnia 2020

Podaje się za syna Diego Maradony i żąda ekshumacji ciała gwiazdora. Domaga się tekstów DNA

Diego Maradona odszedł prawie trzy tygodnie temu. Mimo iż czas leci, wciąż pojawiają się informacje związane ze słynnym Argentyńczykiem. Teraz żądana jest ekshumacja ciała Maradony i przeprowadzenie badań DNA. Takie żądania wystosował mężczyzna, który podaje się za syna piłkarza.

  • Diego Maradona zmarł 25 listopada
  • Od czasu jego śmierci pojawiają się kolejne fakty z jego życia
  • Teraz głos zabrał mężczyzna, który podaje się za jego syna
  • Chce się utwierdzić w tym przekonaniu i potrzebuje DNA Maradony.

Diego Maradona wciąż jest żywy w pamięci wielu ludzi. Wspominane są najpiękniejsze chwile z jego życia. To niestety też czas, kiedy i ciemne strony są wyciągane przed publikę. Argentyńczyk słynął ze swojego hulaszczego stylu życia. Miał kilka nieślubnych dzieci. Teraz jeden mężczyzna chce się przekonać, czy był jednym z nich. Chce to jednak zrobić w bardzo szokujący sposób.

Diego Maradona. Wielki piłkarz i wielkie problemy

Diego Maradona rozkochał w sobie miliony ludzi na całym świecie. Dla Argentyńczyków ma status boga. Jest mieszkańców Neapolu jest bohaterem. Uwielbiany był za swoje wielkie umiejętności. Dziś, gdy pojawia się pytanie o najlepszego piłkarza w historii, jego nazwisko często się w tym kontekście pojawia.

Jednak z wielkimi umiejętnościami szły wielkie problemy w jego życiu. Przez wiele lat zmagał się z uzależnieniami od alkoholu i narkotyków. Nie prowadził świętego trybu życia. Brał z niego garściami.

Z tego też powodu dopuszczał się licznych romansów. Kilka z nich zakończyło się tym, że Maradona zostawał ojcem. Oficjalnie ma on piątkę dzieci. Mówi się jednak, że nieuznanych potomków piłkarza może być nawet dwa razy więcej. To rodzi ogromny problem. Po spadek po Maradonie ustawia się kolejka osób i nie wiadomo, komu faktycznie się należy.

Koszmarny faul na Neymarze. Brazylijczyk opuścił boisko na noszach, pojawiły się łzy (WIDEO)Koszmarny faul na Neymarze. Brazylijczyk opuścił boisko na noszach, pojawiły się łzy (WIDEO)Czytaj dalej

Diego Maradona. Nieuznany syn chce badań DNA

Jednym z nieuznanych dzieci Maradony jest Santiago Lara. Mężczyzna od wielu lat twierdzi, że słynny piłkarz to jego ojciec. Oficjalne potwierdzenie tego nigdy nie nastąpiło. Lara ma stuprocentową pewność swojej racji. - Kiedy byłem mały, mama zabrała mnie do niego, by mu mnie pokazać. Wiem, że trudno coś takiego udowodnić, ale tak było. - mówi Santiago Lara

- Myślę, że dobrze wiedział, iż jest moim ojcem i jestem gotowy zrobić wszystko, by tego dowieść - zapowiada. Jego starania trwają bardzo długo. Już od 2004 roku próbuje udowodnić, że Diego Maradona to jego ojciec.

Mężczyzna, jak sam mówi, zrobi wszystko, by poznać prawdę. Jest gotowy na wykorzystanie wszystkich środków. By potwierdzić ojcostwo, potrzebne jest DNA piłkarza. Santiago Lara chce je uzyskać, poprzez ekshumację Maradony, a następnie pobranie materiału DNA.

- I dlatego jest we mnie mocna wola, by wyszły na światło dzienne dowody, a skoro może je przynieść jedynie ekshumacja ciała Diego Armando Maradony i badanie DNA, jestem na to gotowy i chcę tego. Walczę o swoją tożsamość - mówi.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News