Doda
youtube.com/plotek.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Maja 2020

Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Byłego męża broni Doda. Wyznała jednak jego sekret

Doda zabrała głos na temat najgłośniejszego wydarzenia ostatnich dni. Film "Nic się nie stało" oskarżył kilka gwiazd polskiego show-biznesu o ukrywanie kryminalisty skazanego za pedofilię. Piosenkarka wskazała na to, że jej były mąż - Radosław Majdan, nie jest zamieszany w proceder. Sama jednak powiedziała o jego wielkim sekrecie i uzależnieniu, o którym nikt nie wiedział.

Doda przerwała milczenie na temat głośnej produkcji "Nic się nie stało". Film, który wywołał prawdziwe zamieszanie w polskim show-biznesie ujawniał kulisy afery pedofilskiej w sopockiej Zatoce Sztuki wzbudził wielką burzę, a Syweryn Latkowski - autor produkcji, wywołał do tablicy Radosława Majdana, jako jedną z tych gwiazd, która ukrywała pedofila. Do sprawy odwołała się Dorota Rabczewska, która obroniła byłego męża mówiąc, że zmaga się on ze zgoła innym nałogiem.

Wielki sekret Dawida Kubackiego wyszedł na jaw. Dorobił się wstydliwego pseudonimu. Nikt w niego nie wierzyłWielki sekret Dawida Kubackiego wyszedł na jaw. Dorobił się wstydliwego pseudonimu. Nikt w niego nie wierzyłCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Doda broni Majdana na Instagramie. "Nie jest pedofilem, jest..."

O tym, że relacje byłych małżonków nie są dobre nie trzeba nikogo przekonywać. Rozwód piosenkarki i byłego bramkarza Wisły Kraków i reprezentacji Polski od zawsze był tematem spekulacji fanów gwiazdy pop i piłkarza. Tym razem jednak Doda postanowiła obronić swojego męża, zdradzając, że nie jest on pedofilem. Wyjawiła jednak, że w trakcie ich małżeństwa zmagał się z o wiele innym problemem i szkodliwym uzależnieniem, jakim jest seksoholizm.

- Co sądzicie o najnowszym filmie »Nic się nie stało«, a co najważniejsze o tym, co padło na debacie? (...) Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję - powiedziała swoim fanom piosenkarka w trakcie audycji na żywo na swoim Instagramie.

Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobąSmutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobąCzytaj dalej

Majdan odcina się od filmu

Sama treść wypowiedzi Latkowskiego, który oskarżył Majdana o ukrywanie pedofila odpowiedzialnego za aferę w polskim show-biznesie bardzo wzburzyła piłkarza. Sam nie ukrywał, że domaga się od twórcy przeprosin. W przeciwnym razie spotkają się w sądzie.

- Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważną sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca (...) Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywistą pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądową - mówi Majdan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z najgorszych dni od początku kryzysu. Polacy znów mają się czego obawiać
  2. Bon turystyczny 1000 zł. Kiedy będzie wypłata? Kto może złożyć wniosek?
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Kwota wolna od podatku 2020. Próg uległ zmianie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News