Dominik Sikora
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 17 Lutego 2020

Przełom w sprawie śmierci Dominika Sikory. Policja publikuje wizerunek podejrzanego o morderstwo (FOTO)

Dominik Sikora zakończył swoje życie wskutek pobicia w samym centrum Poznania. Śledczy dotarli do tego, kto mógł stać za brutalnym morderstwem i opublikowali personalia i zdjęcie podejrzewanego mężczyzny. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy wiedzą, gdzie może znajdować się poszukiwany 42-latek.

Dominik Sikora zmarł w wyjątkowo przerażających okolicznościach. Znany zapaśnik klubu Sobieski Poznań został napadnięty i pobity na jednej z ulic rynku stolicy Wielkopolski. Policja od samego początku podawała, że jest bliska rozwiązania zagadki śmierci sportowca i ma podejrzanego, który mógł za tym stać. W dochodzeniu doszło do przełomu i organy ścigania znalazły mężczyznę, mogącego mieć wiele wspólnego ze sprawą. Śledczy podali do informacji publicznej wizerunek i personalia potencjalnego mordercy.

Artur Boruc sprzedaje willę. Tak żył król Glasgow (FOTO)Artur Boruc sprzedaje willę. Tak żył król Glasgow (FOTO)Czytaj dalej

Dominik Sikora. Przełom w sprawie śmierci zapaśnika

Okazuje się, że za śmiercią znanego sportowca mógł stać Olgierd Michalski. 42-latek jest osobą, która miała doprowadzić do wystąpienia obrażeń ciała zapaśnika, które ostatecznie doprowadziły do jego śmierci. Mężczyzna zamieszkiwał Poznań, jednak wiele wskazuje na to, że opuścił kraj.

- Jest list gończy za Olgierdem Michalskim - 42-latek jest podejrzewany o śmiertelne pobicie zapaśnika Dominika Sikory - do tragedii doszło 3 tygodnie temu na Starym Rynku. Pojawiły się informacje, że Michalski może ukrywać się w Szwajcarii. - napisała na Twitterze dziennikarka Radia Zet Danka Wwoźnicka.

FC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomniFC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomniCzytaj dalej

Policja publikuje wizerunek

- Olgierd Michalski ma 42 lata i jest zameldowany na ulicy Biskupińskiej. Jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory. Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego, może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu - tel. +48 796 658 459" - czytamy w komunikacie poznańskiej policji.

Dominik Sikora

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Artur Boruc sprzedaje willę. Tak żył król Glasgow (FOTO)
  2. FC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomni
  3. Rasiści obrażali ciemnoskórego piłkarza. Koledzy z drużyny upokorzyli go jeszcze bardziej (WIDEO)
  4. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  5. Legia Warszawa straci kolejnego napastnika. Wielkie problemy drużyny
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News