Legia Warszawa gromi w sparingu
Autor Piotr Bernaciak - 7 Lipiec 2019

Efektowna gra Legii Warszawa. Warszawianie rozgromili Pogoń Siedlce [SKRÓT]

Legia Warszawa rozegrała wczoraj sparing przed warszawską publicznością, który był okazją do prezentacji zespołu. Legioniści zmierzyli się potem z Pogonią Siedlce. Podopieczni Aleksandara Vukovicia zaprezentowali się ze świetnej strony. Zobacz skrót wideo!

Legia Warszawa w udany sposób zaprezentowała się przed własną publicznością przed rozpoczęciem nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Wicemistrzowie Polski pokonali drugoligową Pogoń Siedlce aż 6:0, skutecznie wykorzystując wszystkie swoje okazje strzeleckie. Rywale byli tego dnia zupełnie bezradni, różnica klas na boisku była bardzo widoczna.

Dwa gole dla podopiecznych Aleksandara Vukovicia strzelił Mateusz Wieteska, a jeszcze przed przerwą do siatki trafili Arvydas Novikovas i Carlitos. Dla Litwina było to pierwsze trafienie w barwach nowego zespołu. Kibice nie spodziewali się zapewne, że przyjdzie im oglądać Legię do tego stopnia skuteczną. Grę wicemistrzów Polski oglądało się po prostu przyjemnie.

Legia Warszawa wygrała z Pogonią Siedlce. Zobacz skrót meczu!

Po przerwie trafienie dołożyli raz jeszcze Carlitos i Sandro Kulenović, dzięki czemu Legia Warszawa pokonała bezradną Pogoń Siedlce aż 6:0. Zobacz skrót meczu!