Ekstraklasa
Twitter/Wisła Płock
Autor - 1 Czerwca 2020

Afera w Ekstraklasie. Piłkarz zadrwił z obowiązujących zakazów na oczach tysięcy kibiców (FOTO)

Ekstraklasa ruszyła po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Piłkarze wrócili na boiska, ale wciąż obowiązuje ich szereg obostrzeń, wynikających z zagrożenia COVID-19. Jeden z graczy Wisły Płock postanowił zakpić z wytycznych.

Wisła Płock po kiepskim meczu i fatalnych pomyłkach defensywy w niedzielę przegrała na własnym stadionie z Koroną Kielce 1:4. Gracze z Płocka nie popisali się także poza murawą - konkretnie nie zabłysnął Grzegorz Kuświk. Napastnik "Nafciarzy" zaprezentował alternatywny wariant maseczki, które zobowiązani są zakładać gracze rezerwowi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Miał na swoim koncie wspaniały rekord świata
  2. Spowodował groźny wypadek, rozbijając drogie Lamborghini. Piłkarzowi reprezentacji Polski grozi nawet kara więzienia
Legenda Ekstraklasy walczy o życie. Polskiemu napastnikowi pękł tętniak, jest w bardzo ciężkim stanieLegenda Ekstraklasy walczy o życie. Polskiemu napastnikowi pękł tętniak, jest w bardzo ciężkim stanieCzytaj dalej

Ekstraklasa. Maseczka Kuświka przyćmiła mecz

Kuświk spędził na ławce rezerwowych całe spotkanie, prezentując widzom swoją osobliwą maseczkę. Maska w klubowych barwach miała duże wycięcie na nos oraz usta, zasłaniając jedynie brodę i policzki. Co za tym idzie nie miała żadnej wartości ochronnej, bo przecież głównym zadaniem noszonych obecnie maseczek jest zakrycie ust i nosa.

W mediach społecznościowych pojawiły się przeróżne komentarze na temat maseczki Kuświka. Jedni chwalili zawodnika za poczucie humoru i kreatywnośc, natomiast inni ganili go za kpinę z obowiązujących obostrzeń.

Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczegoKrzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczegoCzytaj dalej

Od 30 maja rząd zniósł nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej przy założeniu, że zachowamy 2-metrowy odstęp od innych osób. Nie dotyczy to jednak wszystkich miejsc. Usta i nos nadal musimy zasłaniać m.in. na cmentarzach, w parkach, na bulwarach, na plażach czy w zoo i ogrodach botanicznych. Dotyczy to też stadionów.

Ponadto wszyscy gracze Ekstraklasy przeszli badania na obecnośc koronawirusa. Zawodnicy mają również ograniczyć kontakty z osobami postronnymi. Elementem profilaktyki jest również brak udziału kibiców w meczach. Ci, w ograniczonej liczbie, wrócą na stadiony 19 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się z samego rana. Ostatecznie znieśli zakaz, który rozwścieczał Polaków
  2. Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób
  3. Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwości
  4. Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)
  5. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  6. Zmiany w 500 plus. Szczególny jest 1 lipca 2020

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News