Ekstraklasa
youtube.com/kanałsportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Maja 2020

Kibice nie mogą uwierzyć. Gwiazdy polskiego dziennikarstwa dostały ofertę poprowadzenia klubu w Ekstraklasie

Ekstraklasa mogła być świadkiem całkowicie niespodziewanego rozwiązania. Gwiazdy telewizji i dziennikarstwa sportowego, które obecnie prowadzą jeden z najpopularniejszych kanałów sportowych na YouTube dostały ofertę, aby przejąć klub w najwyższej polskiej lidze. Do przejęcia klubu ostatecznie nie doszło, chociaż było bardzo blisko.

Ekstraklasa w swojej historii widziała wielu kontrowersyjnych właścicieli klubów, którzy odcisnęli swoje wielkie piętno na historii polskiej piłki. Okazuje się, że swój klub w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce mogły mieć gwiazdy telewizji, związane z dziennikarstwem sportowym. Do transakcji brakowało naprawdę niewiele.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do ciężkiej chorobyAnna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do ciężkiej chorobyCzytaj dalej

Ekstraklasa. Dziennikarze byli blisko objęcia klubu w Ekstraklasie

Według dziennikarzy pracującym na zyskującym ostatnio popularność "Kanale Sportowym" na YouTube, czwórka założycieli audycji - Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski, Michał Pol i Tomasz Smokowski mieli dostać ofertę przejęcia Arki Gdynia. Gdynianie, którzy są pogrążeni w kryzysie od dawna szukają nowych sponsorów i właścicieli, a czwórka dziennikarzy na całą inwestycję miała wyłożyć 2 miliony złotych.

- Proszę sobie wyobrazić, że nam - udziałowcom "Kanału Sportowego" - zaproponowano kilka miesięcy temu, żebyśmy się zainteresowali Arką Gdynia i przejęli właścicielsko ten klub - przyznał Tomasz Smokowski w trakcie audycji programu.

Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Czytaj dalej

Dziennikarze nie skorzystali z propozycji

Mimo że kwota za przejęcie klubu piłkarskiego wydaje się wręcz promocyjna, to dziennikarze nie podjęli się wyzwania ratowania Arki, która coraz pewniej zmierza ku degradacji z Ekstraklasy. To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarz związany z "Kanałem Sportowym" mógł dostać propozycję pracy w klubie z polskiej ligi. Mateusz Borek przyznał, że miał propozycję objęcia stanowiska dyrektora w Wiśle Kraków.

- To jest dopiero numer. Oczywiście, my mamy trochę inne rzeczy na głowie - tłumaczy Smokowski przyczynę nieobjęcia klubu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News