Ekstraklasa koronawirus
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 5 Października 2020

Ekstraklasa podjęła pilną decyzję z ostatniej chwili. Wszyscy piłkarze na kwarantannie, kluby dostały informacje

Ekstraklasa po raz kolejny mierzy się ze skutkami pandemii koronawirusa. W weekend z powodu rosnącej liczby zakażeń nie odbyły się trzy mecze ligowe ostatniej kolejki. Władze ligi chcą wdrożyć w życie zaskakujący pomysł, który ma pomóc zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.

Ekstraklasa w ostatnich dniach po raz kolejny mierzy się z dotkliwymi skutkami epidemii koronawirusa. Przez wzrost liczby zakażeń przekładane są kolejne mecze, ale władze ligi chcą podjąć drastyczne środki, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Nie wszystkim ten pomysł się spodoba.

Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Kamila Stocha, nie mogliśmy uwierzyć. Chodzi o lokalną legendę, było o nim głośnoGdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Kamila Stocha, nie mogliśmy uwierzyć. Chodzi o lokalną legendę, było o nim głośnoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunę
  2. Już niebawem w aptekach czeka nas spora niespodzianka. Z pewnością z niej skorzystasz
  3. Zbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdę

Ekstraklasa planuje stanowcze działania w sprawie koronawirusa

Ubiegły tydzień był jednym z najgorszych w Ekstraklasie pod względem liczby zachorowań wśród piłkarzy od początku pandemii koronawirusa. W Pogoni Szczecin wykryto 30 przypadków zakażenia COVID-19, z czego 21 to piłkarze. Wisła Kraków poinformowała o kilku kolejnych przypadkach, a w Warcie Poznań zarażone są cztery osoby.

To powoduje, że kolejne spotkania nie dochodzą do skutku i są przekładane na dalsze terminy. W Ekstraklasie na razie odwołano trzy spotkania, ale niewykluczone, że będzie ich więcej. Dlatego władze ligi chcą wprowadzić w życie drastyczne rozwiązanie, które ma pomóc zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

O wszystkim na Twitterze poinformował dziennikarz "Dziennika Zachodniego" Rafał Musioł. - Z informacji, jakie właśnie docierają do klubów, wynika, że cała Ekstraklasa przejdzie tygodniową kwarantannę - indywidualne treningi itp. Także kluby z kompletem wyników negatywnych - napisał na swoim profilu.

Piotr Żyła wraz z dziewczyną pochwalili się nowym członkiem rodziny. Justyna Żyła padnie z zazdrości (FOTO)Piotr Żyła wraz z dziewczyną pochwalili się nowym członkiem rodziny. Justyna Żyła padnie z zazdrości (FOTO)Czytaj dalej

Drastyczne kroki Ekstraklasy

Kluby teraz czeka przerwa na mecze reprezentacji. Przez te niemal dwa tygodnie prawie wszystkie kluby będą miały czas na ustabilizowanie sytuacji zdrowotnej w swoich zespołach. Następna kolejka polskiej Ekstraklasy zaplanowana jest dopiero na 17 października.

Krótszą przerwę będą miały Legia Warszawa i Cracovia, które 9 października zmierzą na stadionie mistrzów Polski o Superpuchar Polski. Pierwotnie to spotkanie było zaplanowane na sierpień. Wtedy jednak nie doszło do skutku ze względu na zakażenie koronawirusem jednego z członków sztabu szkoleniowego Wojskowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Już dziś w Milionerach gigantyczne emocje. Uczestnik zaskoczył wszystkich, nikt się nie spodziewał
  3. Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowy
  4. Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)
  5. Chelsea pozbywa się piłkarza. Wielkie wzmocnienie ekipy reprezentantów Polski, to będzie hit
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News