Ekstraklasa
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Listopada 2020

Gwiazda Ekstraklasy odizolowana od zespołu. Ogromna strata tuż przed hitem polskiej ligi

Ekstraklasa ma ogromne problemy w związku z pandemią koronawirusa. Niestety regularnie pojawiają się informacje o kolejnych przypadkach zachorowań wśród piłkarzy klubów i była nawet konieczność odwoływania spotkań. Teraz pojawiły się kolejne złe wieści. Możliwe, że w zbliżającym się hicie Ekstraklasy, czyli starciu Legii Warszawa i Lecha Poznań nie zagra jeden z gwiazdorów naszej ligi. Zawodnik został odizolowany z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19.

Ekstraklasa w niedzielę przyciągnie przed ekrany telewizorów wyjątkowo dużą liczbę kibiców. Wszystko dlatego, że rozegrany zostanie ligowy klasyk, Legia Warszawa-Lech Poznań. Widowisko straci jednak na atrakcyjności, gdyż na boisku najprawdopodobniej zabraknie jednej z największych gwiazd naszej ligi.

Majątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemięMajątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemięCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia


Ekstraklasa. Wielka gwiazda ligi nie zagra w hitowym meczu

Już w niedzielę odbędzie się jeden z najważniejszych meczów w sezonie. Legia Warszawa zmierzy się z Lechem Poznań. Kibice z niecierpliwością czekają na starcia z udziałem dwóch najlepszych polskich klubów ostatnich lat. Fani mogą jednak przeżyć spore rozczarowanie.

W meczu pomiędzy wielkimi rywalami może zabraknąć jednego z najlepszych zawodników naszej Ekstraklasy. Chodzi o piłkarza Legii Warszawa Tomasa Pekharta. Napastnik został odseparowany od reszty drużyny.

Decyzję taką podjęto po tym, jak piłkarz w trakcie meczu z Wartą Poznań na początku tygodnia zaczął uskarżać się na utratę węchu. To jeden z symptomów charakterystycznych dla infekcji COVID-19. Zawodnik przeszedł już test, który dał wynik negatywny, ale konieczne jest wykonanie drugiego badania.

Podobna sytuacja dotyczyła także Igora Lewczuka. Testy potwierdziły już jednak, że jest on zdrowy i mógł wrócić do zajęć z resztą piłkarzy Legii. W przypadku Pekhatra sprawa jest jeszcze niejasna. Zawodnik pozostaje na razie w izolacji i w piątek zostanie ponownie przebadany.

- Wtorkowe testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta dały wynik negatywny. Ponowne badanie Igora Lewczuka również dało wynik ujemny. Przed dopuszczeniem Tomasa Pekharta do treningów planowane jest wykonanie kolejnego testu wymazowego w dniu dzisiejszym, na razie zawodnik pozostaje w domu odizolowany od zespołu. - czytamy w komunikacie na stronie internetowej Legii Warszawa.

Adam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódAdam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódCzytaj dalej

Legia ma poważne problemy z COVID-19

W spotkaniu z Lechem Poznań zabraknie na pewno Domagoja Antolicia. Zdaniem portalu legia.net, w wyniku przeprowadzonych w środę testów, wykryto, że zawodnik zaraził się koronawirusem. Został już odseparowany od drużyny i przejdzie kwarantannę.

W izolacji przebywa też Michał Karbownik i William Remy. Młody obrońca miał w ostatnich dniach objawy koronawirusa. Francuski obrońca musi pozostać w izolacji po tym, jak okazało się, że złamał zasady bezpieczeństwa wprowadzone na czas pandemii i urządził imprezę z udziałem kilkunastu osób.

Źródło: legia.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News