Ekstraklasa
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Czerwca 2020

Oficjalny komunikat w sprawie powrotu kibiców na stadiony. Ekstraklasa przyznała pozwolenie klubowi ze Śląska

Ekstraklasa nie tylko jest jedną z pierwszych lig, które wznowiły rozgrywki mimo wciąż panującej pandemii koronawirusa, ale będzie także pierwszą, która ponownie rozegra mecze z udziałem kibiców na trybunach. Klub ze Śląska opublikował komunikat, w którym poinformował, że uzyskał zgodę na wpuszczenie kibiców na stadion.

Ekstraklasa wkracza w decydującą fazę. Znamy już niemal wszystkie rozstrzygnięcia fazy zasadniczej sezonu 2019/2020. Mecze po podziale na grupy mistrzowską i spadkową mogą się odbywać z udziałem kibiców. Piast Gliwice poinformował, że jako pierwszy klub w Polsce, uzyskał zgodę na wpuszczanie fanów piłki nożnej na stadion mimo wciąż wysokiej fali zachorowań na koronawirusa.

Legia Warszawa nie wygra mistrzostwa? Czołowy gracz stracił pozwolenie na pracę. Wszystko przez zapis w umowieLegia Warszawa nie wygra mistrzostwa? Czołowy gracz stracił pozwolenie na pracę. Wszystko przez zapis w umowieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sławomir Peszko bliski sensacyjnego transferu. Nie tak dawno grał w reprezentacji, dzisiaj chce do okręgówki
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia


Ekstraklasa już wkrótce z udziałem kibiców

Pod koniec maja premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej, że już od 19 maja kibice będą mogli ponownie wejść na stadiony. Zapełnione będzie maksymalnie 25% miejsc. W ostatnich dniach nastąpiła niewielka korekta tych planów i z uwagi na wciąż dużą liczbę zachorowań na terenie naszego kraju, zdecydowano, że obecność fanów na arenach, będzie uzależniona od sytuacji w danym regionie. O tym, czy mecz może odbyć się przy akompaniamencie dopingu sympatyków sportu, decydować będą na wnioski klubów poszczególni wojewodowie.

Okazuje się, że mamy już pierwszy zespół Ekstraklasy, który otrzymał tego typu zgodę. Na razie ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jest nim Piast Gliwice. O decyzji poinformował rzecznik prasowy klubu ze Śląska Karol Młot, który zaznaczył, że pozytywnie musi również ustosunkować się do sprawy właśnie wojewoda.

Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Czytaj dalej


Piast Gliwice otrzymał zgodę na wpuszczenie kibiców na stadion

- PZPN zaakceptował wniosek Piasta o organizację meczów z udziałem publiczności do 25% poj. stadionu! Piast jest pierwszym klubem ze zgodą! Brawo dla naszego działu org. i bezp. za projekt, który został określony jako wzorowy! Jeszcze decyzja wojewody i widzimy się na Okrzei! - napisał na Twitterze rzecznik Piasta.

Decyzja ta jest sporą niespodzianką, gdyż to właśnie w regionie Śląska w ostatnich tygodniach notuje się największą liczbę zachorowań na koronawirusa. Do tej pory potwierdzono tam aż 10 335 przypadków.

Źródło: Piast Gliwice

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie luksusowe produkty spożywcze i trunki. Z nr 6 możemy być wyjątkowo dumni
  2. Nowy Jork z 1911 roku w kolorze. Piękna rekonstrukcja historycznego nagrania
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News