Ekstraklasa
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 16 Marca 2020

Nieoficjalnie: wiadomo, kto będzie mistrzem Polski. UEFA niebawem ogłosi decyzję

Ekstraklasa została przerwana, podobnie jak wszystkie największe europejskie ligi. UEFA niebawem ogłosi swoją decyzję w temacie rozstrzygnięć, które interesują kibiców z całego świata.

Ekstraklasa od wielu kolejek zdominowana była przez zawodników Legii Warszawa, który pierwszy mecz od dawna przegrali właśnie w ostatniej kolejce. Mimo to podopieczni Aleksandara Vukovicia dość pewnie prowadzą w tabeli z przewagą ośmiu punktów. To właśnie oni oraz kluby z samego dołu tabeli mogliby być najbardziej rozczarowani, gdyby okazało się, że liga w tym roku została anulowana.

Teraz dowiadujemy się, że UEFA już jutro ma ogłosić, co stanie się z wszystkimi ligami, które zostały już rozpoczęte. Taka decyzja z pewnością może zainteresować tysiące fanów piłkarskich z całej Europy, bowiem dotyczyć ma wszystkich drużyn obecnie występujących w najwyższych europejskich ligach.

Ronaldinho opuści areszt? Jego prawnicy oferują ogromną sumę za uwolnienie piłkarzaRonaldinho opuści areszt? Jego prawnicy oferują ogromną sumę za uwolnienie piłkarzaCzytaj dalej

Ekstraklasa może zostać jutro rozstrzygnięta

Jutro UEFA ma ogłosić decyzję, co stanie się z Euro 2020. Ponadto, możemy również poznać decyzję dotyczącą kolejnych meczów europejskich lig. Jak informują nieoficjalnie zagraniczne media, najprawdopodobniej zapadnie decyzja, która ucieszy głównie fanów liderujących drużyn.

Na ten moment stanowisko federacji jest ponoć takie, by to właśnie wszyscy liderzy zostali uznani mistrzami kraju. W związku z tym moglibyśmy uniknąć problemów z terminarzem, a ligi zakończyłyby swoje zmagania właśnie w tym momencie. Z pewnością wiadomość ta nie spodoba się kibicom drużyn zajmujących drugie lub trzecie miejsca, zwłaszcza tam, gdzie różnica punktowa była najmniejsza.

Polscy studenci będą odbywać zajęcia z WF przed komputerem. Zdalne wychowanie fizyczne rozbawiło PolakówPolscy studenci będą odbywać zajęcia z WF przed komputerem. Zdalne wychowanie fizyczne rozbawiło PolakówCzytaj dalej

Ekstraklasa została przerwana

W Hiszpanii mistrzem zostałaby FC Barcelona, w Niemczech - Bayern Monachium, w Anglii Liverpool, we Francji Paris Saint-Germain, a we Włoszech - Juventus. Chodzi tu oczywiście o wszystkie najważniejsze ligi, które cieszą się zainteresowaniem kibiców. W Polsce kolejne mistrzostwo zdobyłaby natomiast Legia Warszawa. Nie wiadomo, jak ta decyzja miałaby wpłynąć na wybór drużyn występujących w europejskich pucharach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Takiego Zakopanego jeszcze nikt nie widział. Miasto-widmo, niewiarygodne [ZDJĘCIA]
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News