Ekstraklasa Andrea Hanca
Instagram - Andrea Hanca
Autor Piotr Bernaciak - 20 Marca 2020

Piękna żona gwiazdora Ekstraklasy przekazała polskiemu szpitalowi podarunek. Piękny gest

Ekstraklasa od dłuższego czasu nie gra, jednak mimo wszystko jej gwiazdy wciąż o sobie przypominają. Tym razem dała o sobie znać rodzina gwiazdora Ekstraklasy. Piłkarz i jego żona pomogli jednemu ze szpitali.

Ekstraklasa od ponad tygodnia nie rozgrywa swoich spotkań z uwagi na koronawirusa, który zbiera coraz większe żniwo na całym świecie. Nie da się ukryć, że w obecnych warunkach nie można skupiać się na futbolu, jednak mimo wszystko największe gwiazdy polskiej ligi nie zamierzają siedzieć bezczynnie w sytuacji, gdy wiele osób w kraju potrzebuje pomocy.

Jedna z najbardziej znanych par naszej ligi stwierdziła, że od razu włączy się w działania na rzecz jednego z największych szpitali w mieście. W związku z takim pomysłem piłkarz i jego żona spotkali się z falą pozytywnych komentarzy ze strony ludzi wychwalających ich poczucie jednoczenia się z chorymi i z lekarzami oraz pielęgniarkami.

Kamil Stoch wciąż nie otrzymał swojej nagrody. Polak czeka na prawdziwą fortunęKamil Stoch wciąż nie otrzymał swojej nagrody. Polak czeka na prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Ekstraklasa. Rodzina gwiazdora ruszyła na pomoc

Sergiu Hanca pojawił się w ekipie Cracovii na początku 2019 roku. Rumuński piłkarz przyleciał do naszego kraju i niemal z miejsca stał się wyróżniającą postacią w polskiej lidze, a charakterystyczne stały się nie tylko jego doskonałe podania, ale również jego żona Andrea. Kobieta doczekała się nawet materiału na swój temat. Uwagę fanów zwróciła tym, że na meczach dopinguje swojego męża wyjątkowo żywiołowo.

Na każdym kroku państwo Hanca podkreślają, że pomoc charytatywna jest dla nich nie tylko bardzo ważna, ale wręcz oczywista. Po każdym golu Sergiu Hanki piłkarz wraz z żoną przelewają pieniądze na cele charytatywne. Teraz w obliczu epidemii koronawirusa postanowili ponownie zaangażować się w pomoc ludziom, tym razem robiąc to bezpośrednio.

Zbigniew Boniek ostrzega prezydenta. Zbigniew Boniek ostrzega prezydenta. "Mam taką małą podpowiedź"Czytaj dalej

Gwiazdor Ekstraklasy wraz z żoną pomaga chorym

Sergiu i Andrea Hanca postanowili wesprzeć szpital im. Stefana Żeromskiego, przekazując instytucji 2000 butelek wody mineralnej. Czyn rumuńskiej pary zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Z pewnością doskonale byłoby, gdyby Ekstraklasa zrzeszałaby wyłącznie ludzi o tak szlachetnych sercach.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. PZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planu
  4. Kamil Stoch zakończy karierę? Eksperci nie mają wątpliwości, wyjście jest jedno
  5. Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa kara
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News