Ekstraklasa Igor Angulo Górnik Zabrze
Instagram - Igor Angulo / Canal +
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Król strzelców Ekstraklasy przyłapany w niezręcznej sytuacji. Wszystko widzieli kibice, co za wstyd

Ekstraklasa do gry wrócić ma pod koniec maja, a obecnie piłkarze przechodzą okres ponownej kwarantanny. Jeden z gwiazdorów ligi nie dał jednak dobrego przykładu innym. Pojawiły się dziesiątki nieprzychylnych komentarzy.

Ekstraklasa do gry wrócić ma dopiero za miesiąc. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił ostatnio, że powrót naszych rozgrywek ligowych jest możliwy, jednak potrzebna będzie maksymalna mobilizacja ze strony wszystkich piłkarzy, którzy będą musieli poddać się przymusowej kwarantannie, nawet jeżeli siedzili w domach już wcześniej. Stało się jasne, że jest to konieczne rozwiązanie.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy są chętni do tego, by poddać się tego typu rozwiązaniu. Jeden z gwiazdorów naszej ligi został przyłapany w wyjątkowo niezręcznej sytuacji, znajdując się poza swoim mieszkaniem. Kibice są wyjątkowo źli, choć są i tacy, którzy bronią zawodnika. Fani futbolu z Polski błyskawicznie podzielili się w sprawie winy samego piłkarza.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Anna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawAnna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

Ekstraklasa ma wrócić za miesiąc

Zgodnie z założeniem powrotu Ekstraklasy każdy ze zgłoszonych zawodników i pracowników klubu ma poddać się kwarantannie i totalnej izolacji, spotykając się jedynie z najbliższą rodziną. Dziś jednak przyłapano obecnego króla strzelców naszej ligi Igora Angulo, który na spacerze z wózkiem mówi do kogoś bez założonej maseczki. Zdjęcie wywołało mnóstwo komentarzy. O sprawie poinformował portal weszlo.com.

- Zdjąłem maskę na sekundę, żeby porozmawiać z żoną. Możemy jako piłkarze wyjść z domu na zakupy co dwa, trzy dni - tłumaczy się sam zainteresowany w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Nie wszyscy kibice są jednak za tym, by usprawiedliwiać Hiszpana, który mimo wszystko mógł pozostać w domu.

Nie żyje bardzo młody piłkarz, miał przed sobą całą karierę. Zginął z wyjątkowo przykrego powodu, kibice w żałobieNie żyje bardzo młody piłkarz, miał przed sobą całą karierę. Zginął z wyjątkowo przykrego powodu, kibice w żałobieCzytaj dalej

Ekstraklasa zdaniem wielu może nie wrócić tak szybko

Wielu kibiców krytykuje Angulo za nieodpowiedzialność, inni natomiast twierdzą, że absolutna izolacja nie jest możliwa, a przecież sam piłkarz powiedział, że dostał wyraźne pozwolenie na wyjście z domu raz na jakiś czas. Sam klub Hiszpana, czyli Górnik Zabrze, póki co odcina się od jego zachowania i wątpliwe jest, by w tej sprawie wyciągano jakiekolwiek konsekwencje.

Poniżej przedstawiamy screen artykułu i zdjęć Weszlo.com.

Igor Angulo

Screen artykułu z Weszlo.com, z dnia 29.03.20. "Igor Angulo lekceważy Ekstraklasę i nakaz izolacji"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. GW: Zdruzgotane pielęgniarki przerywają milczenie. Twierdzą, że rządzący ukrywają prawdę o epidemii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News