Euro 2020 piłka
instagram
Autor Piotr Bernaciak - 7 Listopada 2019

UEFA pokazała piłkę na Euro 2020. Zobaczymy ją podczas meczów reprezentacji Polski

Euro 2020 rozpocznie się już w czerwcu przyszłego roku. Dzisiaj UEFA zaprezentowała kibicom nową piłkę, którą rozegrane zostaną mecze turnieju. Futbolówka wywołała mieszane komentarze wśród internautów.

Euro 2020 należy do wydarzeń, na które czekają kibice nie tylko z naszego kontynentu. Spodziewamy się turnieju stojącego na bardzo wysokim poziomie i możemy być niemal pewni, że tak właśnie będzie. Ta edycja europejskiego czempionatu będzie wyjątkowa. Wszystko dlatego, że zostanie on rozegrany w wielu krajach kontynentu, a nie w jednym lub dwóch, jak miało to miejsce dotychczas.

UEFA postanowiła dziś pokazać kibicom piłkę, którą zostanie rozegrany turniej. Z pewnością wywoła one spore zainteresowanie, bo tak było we wszystkich poprzednich latach, gdy prezentowane były futbolówki używane na największych turniejach. Jak zawsze pojawiły się również głośne komentarze ze strony internautów. Nie wszyscy z nich byli zachwyceni wyglądem piłki.

Wiemy już, kiedy decyzja ws. operacji Lewandowskiego. Polak opowiedział o wszystkim dziennikarzomWiemy już, kiedy decyzja ws. operacji Lewandowskiego. Polak opowiedział o wszystkim dziennikarzomCzytaj dalej

Euro 2020 rozpocznie się już w lato

UEFA zaprezentowała nową piłkę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nazwano ją "Uniforia", a do sprzedaży trafi najprawdopodobniej przed świętami tego roku. Można spodziewać się, że adidas będzie chciał pospieszyć się z udostępnieniem produktu do sprzedaży licząc na zarobki w ramach świątecznych prezentów, jak wygląda to przy okazji każdego większego turnieju.

To własnie adidas jest wieloletnim partnerem UEFA i od wielu lat produkuje piłki na największe turnieje. Kibice zaczęli już komentować najnowszy produkt, zwracając uwagę, że wygląda on nieco inaczej od poprzednich modeli, jednak niekoniecznie jest to zmiana na lepsze. Inni przyznają, że im dłużej patrzą na Uniforię, tym bardziej im się ona podoba. Możemy spodziewać się mimo wszystko, że futbolówka i tak pobije rekordy sprzedaży.

Euro 2020

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News