Fame MMA awantura
Youtube
Autor Łukasz Kowalski - 2 Sierpnia 2020

Gigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się draka

Fame MMA na początku września zorganizuje kolejną już galę. Jedną z gwiazd gali będzie Marcin Najman, który odbędzie swoją pożegnalną walkę. W niedzielę federacja przedstawiła oficjalną kartę walk podczas zorganizowanej konferencji prasowej. Doszło na niej do skandalu z udziałem byłego boksera i jego przyszłego rywala.

Fame MMA na początku września zorganizuje już swoją siódmą galę. Podczas niej dojdzie do pożegnania Marcina Najmana, który ogłosił zakończenie kariery. W niedzielę władze federacji zorganizowały konferencję prasową, podczas której została przedstawiona oficjalna karta walk.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
  2. Piotr Żyła regularnie zdradzał Justynę? Celebrytka bezlitośnie oczerniła byłego męża na oczach całej Polski
  3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Fame MMA: skandal na konferencji prasowej

Już wiadomo, że były pięściarz zmierzy się w Fame MMA z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem. Co zaskakujące Najman zapowiedział także drugą pożegnalną walkę, ale już w konwencji bokserskiej. W niedalekiej przyszłości stanie w ringu stanie naprzeciwko Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, którego kibice również mogą kojarzyć z walk w Fame MMA.

Podczas niedzielnej konferencji prasowej doszło do skandalu udziałem Najmana i "Don Kasjo". Były pięściarz zaczął prowokować swojego przyszłego rywala, odnosząc się do jego walk, które w przeszłości odbył w oktagonie. Bardzo szybko obaj panowie zaczęli wymieniać się obraźliwymi epitetami.

- Spotykamy się tutaj, by zapowiedzieć tak naprawdę moje dwie ostatnie walki. Byłaby jedna, bo bardzo chciałem ją stoczyć w formule MMA. Była propozycja dla Don Kasjo, ale jej nie przyjął. Dlatego zrobimy tak... Pierwszą stoczę z Darkiem w MMA. Drugą, być może na kolejnej gali, z Don Kasjo na takich warunkach, jakie zechciał. (...) Na pięści, w małych rękawicach, w oktagonie - powiedział Najman na konferencji prasowej.

Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforiiKamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforiiCzytaj dalej

Najman i "Don Kasjo" rzucili się na siebie podczas konferencji prasowej

Najman w pewnym momencie odniósł się do walki "Don Kasjo" z Adrianem Polakiem podczas Fame MMA 3. Początkowo sędziowie przyznali zwycięstwo na punkty Polakowi, ale po protestach Życińskiego zmienili decyzję.

- Proponuję zrobić taki test. Włączcie zegarki i umawiamy się na dziesięć sekund. Wyjdźmy tutaj. Gwarantuję ci, że będę cię miał w bocznej, w dosiadzie - powiedział Najman. Na odpowiedź "Don Kasjo" nie trzeba było czekać długo i obaj panowie ruszyli na siebie. Dopiero po chwili ochronie udało się zawodników rozdzielić i uspokoić sytuację.

Fame MMA 7 zaplanowana jest na 5 września. Jeszcze nie podano miejsca, w którym odbędzie się gala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: TVP przekazało dramatyczne informacje. Niestety nie przeżył, walczyli do końca
  2. Nie musisz być demonem prędkości, żeby dostać mandat 200 zł. Powód kary mocno cię zdziwi
  3. Allegro wprowadza sporo nowości. Najwięcej zyskają subskrybenci programu Smart
  4. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  5. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  6. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News