Fame MMA Świerczewski
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 2 Listopada 2019

To już oficjalne. Były kapitan reprezentacji Polski będzie walczyć na gali MMA

Fame MMA sprawiło, że coraz więcej młodych osób zainteresowało się sportami walki. Jeden z byłych piłkarzy również zapowiedział swój udział w walce. Nie chodzi co prawda o znaną federację, ale mimo wszystko możemy spodziewać się emocji.

Fame MMA zdecydowanie wpłynęło na oglądalność sportów walki w naszym kraju. Polacy chcą śledzić nie tylko to, jak radzą sobie gwiazdy znane z internetu, ale również profesjonaliści, którzy od wielu lat pracują nad swoją postawą w oktagonie. Taka sytuacja z pewnością cieszy nie tylko włodarzy znanej federacji, ale również tych, którzy organizują inne tego typu wydarzenia.

Okazuje się, że popularność dyscypliny zachęca nie tylko najmłodszych widzów do podjęcia aktywności, ale również bardziej doświadczone osoby. Dowiedzieliśmy się, że jeden z bardzo znanych piłkarzy zapowiedział swój udział w gali MMA. Jego decyzja z pewnością doprowadzi do zwiększenia oglądalności samego pojedynku. Internauci zaczęli głośno komentować słowa byłego piłkarza.

Tragiczna śmierć reprezentantki kraju. 20-letnia piłkarka została brutalnie zamordowanaTragiczna śmierć reprezentantki kraju. 20-letnia piłkarka została brutalnie zamordowanaCzytaj dalej

Fame MMA wzmocniło popularność dyscypliny

Piotr Świerczewski przed laty pełnił funkcję kapitana naszej reprezentacji. Polski pomocnik cieszył się ogromnym szacunkiem ze strony francuskich kibiców oraz ekspertów, dzięki czemu był jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich pikarzy jeszcze kilkanaście lat temu. Po zakończeniu kariery chętnie komentował mecze jako ekspert w studiu, lecz teraz zdecydował się na inną aktywność.

Były pomocnik ogłosił, że wystąpi jako zawodnik na gali MMA jako zawodnik. Będziemy mieli okazję oglądać go podczas gali FFF 2, która póki co nie cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem, jednak wobec występu Świerczewskiego na pewno ulegnie to zmianie. Polak ma walczyć z Gregiem Collinsem. Na pierwszej gali rywal byłego piłkarza przegrał swoją walkę, dlatego teraz będzie chciał się zrehabilitować.

Piotr Świerczewski na gali MMA

Niektórzy internauci wyrażają zainteresowanie, że Piotr Świerczewski nie wystąpi na Fame MMA, jednak część osób twierdzi, że być może po prostu nie interesuje go czysta komercja, ale chciałby na poważnie sprawdzić swoje umiejętności w oktagonie. Gala odbędzie się 21 grudnia w Zielonej Górze i z pewnością będzie śledzona przez tysiące polskich kibiców.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News