Fame MMA
Facebook Fame MMA
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Kwietnia 2020

Zawodniczka Fame MMA walczyła pod wpływem narkotyków? Szef federacji odniósł się do zarzutów

Fame MMA mimo pandemii koronawirusa w ubiegłą sobotę udało się zorganizować kolejną, szóstą już galę, na której obejrzeliśmy pojedynki na pięści znanych celebrytów. W jednej z walk wieczoru Zusje, znana niegdyś jako Luxuria Astaroth przegrała z Martą Linkiewicz. Więcej niż o wyniku walki mówi się jednak o dziwnym zachowaniu zawodniczki.

Fame MMA kolejny raz dostarczyło jego fanom niezapomnianych emocji. Wiele działo się jeszcze przed pierwszym gongiem starcia Linkiewicz vs Zusje. Obserwatorzy zarzucili tej drugiej, że do walki przystąpiła pod wpływem narkotyków. Do oskarżeń postanowił odnieść się właściciel federacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Pilny komunikat UEFA. Wiemy, co dalej z ligami i kiedy finał Ligi MistrzówPilny komunikat UEFA. Wiemy, co dalej z ligami i kiedy finał Ligi MistrzówCzytaj dalej


Fame MMA kolejny raz wzbudza kontrowersje. Zawodniczka była pod wpływem narkotyków?

Najbardziej wyczekiwanym starciem podczas szóstej już gali Fame MMA, obok kolejnej walki Marcina Najmana, był pojedynek Marty Linkiewicz z Kamilą Smogulecką, która szerszej publiczności może być lepiej znana jako Luxuria Astaroth. Kilka lat temu zyskała ona popularność dzięki występowi w teledysku do utworu “My Słowianie” Donatana. Obecnie kobieta występuje pod pseudonimem Zusje. Walkę wygrała Linkiewicz, ale show skradła jej przeciwniczka, która wychodząc do ringu, zaprezentowała widzom kombinację oryginalnego tańca i niezbyt wysublimowanych gestów. Po transmisji pojawiło się wiele głosów, że zachowanie Smoguleckiej wynikało z odurzenia narkotykami.

Nie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strataNie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strataCzytaj dalej


Szef federacji stanowczo odpowiada na zarzuty kibiców

W rozmowie z serwisem Pudelek.pl Krzysztof Rozpara postanowił odpowiedzieć na zarzuty ze strony kibiców i obserwatorów gali, jednocześnie zaznaczając, że zachowanie Zusje mogło być jedynie formą występu scenicznego, gdyż jest ona przede wszystkim artystką.

- Żadna organizacja MMA w Polsce nie wykonuje zarówno testów antydopingowych, jak i testów na obecność alkoholu czy substancji psychoaktywnych. Każdy z uczestników deklaruje, że podczas udziału w wydarzeniu nie będzie pod wpływem: środków dopingujących, alkoholu, innych środków odurzających lub psychoaktywnych. Procedura jest taka sama, niezależnie od tego, o jakiej z polskich federacji MMA mówimy. Uczestnik może zostać poddany kontroli tylko i wyłącznie, gdy sędzia, który ma z nim kontakt zarówno przed, jaki i po występie uzna, że istnieją ku temu jakiekolwiek przesłanki. Zusje nie jest zawodniczką MMA, tylko artystką sceniczną - nagrywa teledyski, występuje w przeróżnych projektach rozrywkowych. Jest osobą bardzo ekstrawertyczną i ekspresyjną. Udział w naszej gali to dla niej performance. Sama decyduje, jaką formę będzie miało jej wyjście. Komuś może się to podobać, komuś nie, ale posądzanie w takiej sytuacji o „bycie pod wpływem" jest dla mnie mocno nie na miejscu - powiedział Rozpara.

Żródło: Pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko już najbliższej nocy, trzeba patrzeć w niebo. Księżyc będzie inny niż zawsze
  2. Żałoba w Mazowieckiej policji. Funkcjonariusze żegnają "Zdzisia"
  3. Premier League szykuje się do wznowienia rozgrywek. Padła konkretna data
  4. Lewandowscy dodają sił Polakom. Piękny wpis pierwszej pary sportu (FOTO)
  5. Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osób
  6. DGP: Po pandemii przyjdzie jeszcze gorsza plaga. W sklepach będą problemy z żywnością

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News