Fame MMA sesja
Fame MMA - transmisja gali
Autor Piotr Bernaciak - 7 Kwietnia 2020

Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłych

Fame MMA z pewnością wciąż wywołuje kontrowersje wśród fanów sportu, ale nie tylko. Jedna z gwiazd gali zrobiła sobie wulgarną sesję, która oburzyła wielu widzów wydarzeń słynnej federacji.

Fame MMA zdecydowanie żyje z kontrowersji. Znana federacja sportowa zreszająca wielkie gwiazdy polskiego internetu oraz telewizji zorganizowała ostatnio szóstą odsłonę swojej gali, która pomimo zamknięcia imprezy zakończyła się gigantycznym sukcesem finansowym. Włodarze zarobili na sprzedanych wirtualnych biletach prawdziwą fortunę, choć oficjalnie nie padły żadne kwoty.

Na pewno jednak można w tym wypadku mówić o stawkach wynoszących przynajmniej setki tysięcy złotych. Włodarze federacji zwracają uwagę na to, którzy uczestnicy przyciągają największą uwagę ze strony widzów i starają się promować ich najbardziej. Jedna z gwiazd zdecydowała się na bardzo odważną sesję, która momentalnie spotkała się z krytycznym odbiorem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
Zdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaZdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaCzytaj dalej

Fame MMA zwiększyło sławę wielu osób

Jeżeli mowa o kontrowersyjnych postaciach związanych z Fame MMA, nie sposób nie wspomnieć o Marcie Linkiewicz. Gwiazda Instagrama znana ze swojej bardzo ekscentrycznej działalności postanowiła tym razem pochwalić się zdjęciami z sesji, którą należy nazwać bardzo odważną. Linkiewicz przyzwyczaiła już jednak do tego typu zachowań.

Tym razem Marta Linkiewicz zapozowała niemalże nago, chwaląc się efektami na Instagramie. Mało kto oburza się już jej aktywnością, bo w ostatnich miesiącach gwiazda Fame MMA skupiła się na sportowym trybie życia. W związku z tym przybyło jej sporo fanów, jednak mimo wszystko ci, którzy pamiętają jej dawne wybryki, także nie będą rozczarowani za sprawą nowej sesji.

Atak pod szpitalem z ofiarami COVID-19. Zagraniczni kibice rzucili się na mężczyznę pomagającego ofiarom (WIDEO)Atak pod szpitalem z ofiarami COVID-19. Zagraniczni kibice rzucili się na mężczyznę pomagającego ofiarom (WIDEO)Czytaj dalej

Fame MMA. Marta Linkiewicz w rozbieranej sesji

ZOBACZ ZDJĘCIE Z SESJI MARTY LINKIEWICZ:

Marta Linkiewicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News