Fame MMA
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Grudnia 2020

Ile Fame MMA płaci swoim gwiazdom? Zawrotne sumy, współwłaściciel federacji ujawnił kwoty

Fame MMA zyskała wielką popularność za sprawą walk, w których biorą udział nie tylko ludzie związani ze sportem, ale i popularni celebryci. Kolejne wydarzenia organizowane przez kontrowersyjną federację cieszą się wielką oglądalnością. Również dzięki temu, właściciele Fame MMA są w stanie płacić zawodnikom kosmiczne pieniądze. Współwłaściciel federacji Wojciech Gola zdradził, na jakie wypłaty mogą liczyć gwiazdy wychodzące do oktagonu.

  • Fame MMA cieszy się wielką popularnością wśród kibiców
  • Miliony Polaków zasiadają przed telewizorami, by oglądać walki celebrytów
  • Wojciech Golla, współwłaściciel Fame MMA zdradził, ile płaci się celebrytom
  • Kwoty dla gwiazdorów są kolosalne

Fame MMA bije rekordy popularności wśród Polaków. Starcia celebrytów stały się jedną z ulubionych form rozrywki ludzi zasiadających przed telewizorami. Wojciech Gola, współwłaściciel Fame MMA zdradził teraz, jak wysokie wynagrodzenia otrzymują celebryci, którzy odważą się wyjść do oktagonu.

Absolutna kompromitacja prezesa Cracovii. Wszystko nagrały kamery, istny cyrk (WIDEO)Absolutna kompromitacja prezesa Cracovii. Wszystko nagrały kamery, istny cyrk (WIDEO)Czytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Fame MMA płaci kolosalne pieniądze celebrytom za udział w walkach

Prawdziwym hitem ostatnich lat w Polsce stały się wydarzenia organizowane przez Fame MMA. Federacja, która organizuje walki celebrytów, zyskała niesamowitą popularność, a kolejne jej gale cieszą się wielką oglądalnością i zainteresowaniem Polaków.

Najlepiej świadczy o tym fakt, że po ostatniej gali, na której zmierzyli się Kasjusz Życiński i Marcin Najman, starcie było komentowane przez kolejne tygodnie. Starcie, które zakończyło się skandalem po zachowaniu Najmana i jego trenera Damiana Herczyka, wciąż wzbudza wielkie emocje.

Jak doskonale wiadomo, federacja Fame MMA zdyskwalifikowała dożywotnio Marcina Najmana z udziału w swoich galach za niesportowe zachowanie. Bokser-celebryta uważa jednak, że postąpił słusznie, łamiąc zasady pojedynku bokserskiego. W kolejnych dniach publikował w mediach społecznościowych wpisy i nagrania, które w jego mniemaniu miały uczynić z niego pozytywnego bohatera w oczach Polaków.

Decyzję Fame MMA o wykluczeniu go z kolejnych wydarzeń Najman wyśmiał. Wygląda jednak na to, że włodarze Fame MMA nie mają czego żałować. Ich wydarzenie ponownie odniosło wielki sukces i wygląda na to, że w przyszłości będzie podobnie.

Już teraz planowane jest kolejne wydarzenie. Gala Fame MMA 9 ma się odbyć w lutym. Na razie jednak poznaliśmy niezwykle ciekawe informacje dotyczące minionych wydarzeń i jego uczestników. Wszystko za sprawą wypowiedzi Wojciecha Goli, współwłaściciela Fame MMA.

Trener reprezentacji Polski podał kadrę na MŚ w Planicy. Kibice są wściekli, dwa spore zaskoczeniaTrener reprezentacji Polski podał kadrę na MŚ w Planicy. Kibice są wściekli, dwa spore zaskoczeniaCzytaj dalej


Wojciech Golla zdradza, ile zarabiają celebryci podczas walk na Fame MMA

W rozmowie z kanałem YouTube “MMA - bądź na bieżąco” Wojciech Gola zdradził, na jakie zarobki mogli liczyć celebryci, którzy zdecydowali się wziąć udział w walkach organizowanych przez Fame MMA. Kwoty są imponujące. Gola przyznał jednak, że nie raz płacono nawet za dużo.

- Wcześniej nie do końca potrafiliśmy dobrze wycenić zawodnika. Gaże wynosiły duże kwoty, nawet paruset tysięcy złotych. Uważam, że często przepłacaliśmy. Nie znaliśmy się na tym. Często zdarzało się, że ktoś dostawał dużo więcej pieniędzy niż ja. Teraz nauczyliśmy się szacować - stwierdził.

Wojciech Gola zdradził, że władze organizacji uczą się na błędach. Obecnie dokładnie analizują, jak duże zasięgi ma dany celebryta i jak może podnieść swoim udziałem atrakcyjność widowiska dla fanów.

- Widzimy, kto ma jakie zasięgi, ile generuje i wiemy, ile możemy dać. Ktoś się dziwi: tylko tyle? To nie jest "tylko tyle", tylko to są fajne pieniądze. Teraz wiemy już, ile dla danego influencera się należy. Jeżeli ktoś rzuca kwotę 100 tysięcy zł, a ma 200 tysięcy followersów na Instagramie, to jest to za dużo pieniędzy - powiedział Wojciech Gola.

Źródło: YouTube “MMA - bądź na bieżąco”

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News