Fame MMA
Autor - 9 Lutego 2020

Znamy pełną kartę walk Fame MMA. Zawalczą dwaj słynni raperzy

Fame MMA 6 nadciąga wielkimi krokami. Podczas ostatniej konferencji prasowej organizatorzy tej gali zaprezentowali dokładną kartę walk. Niektóre starcia mogą być naprawdę ciekawe.

Fame MMA to federacja, która zajmuje się organizowaniem gal typu freak fight. Pojedynki toczone są na zasadach MMA, lecz główną różnicą jest to, że do walki stają celebryci tacy jak youtuberzy czy raperzy. Znamy już oficjalną kartę walk najbliższej gali.

Takich scen kibice w Hiszpanii nie widzieli od dawna. Rasistowskie zachowanie trenera z La Ligi (WIDEO)Takich scen kibice w Hiszpanii nie widzieli od dawna. Rasistowskie zachowanie trenera z La Ligi (WIDEO)Czytaj dalej

Fame MMA cieszy się coraz większą popularnością

W Polsce Fame MMA jest coraz bardziej znane. Fani sportów walki już z pewnością czekają na Fame MMA 6, które tym razem odbędzie się 28 marca w Częstochowie. To nie przypadkowe miasto. Stamtąd właśnie pochodzi Marcin Najman, który w klatce zmierzy się z kulturystą Piotrem Piechowiakiem. Z pewnością będzie chciał dobrze zaprezentować się przed publicznością, która doskonale go zna.

Łącznie zobaczymy osiem starć. Walką wieczoru będzie starcie Marty Linkiewicz z Kamilą Smogulecką. Tak naprawdę jest tylko jedna niewiadoma. Nadal nie ustalono, kto będzie przeciwnikiem Macieja Szewczyka, który znany jest z reality show "Love Island. Wyspa miłości".

Jednym ze starć będzie walka raperów. Choć tak siebie nazywają, to mimo wszystko ciężko ich uznać przedstawicielami tego nurtu muzycznego. Chodzi o Bartosza Kubik, który znany jest pod pseudonimem "Qbik" oraz Cypriana "Cypisa" Racickiego. Spekuluje się również o starciu Andrzeja "Jędkera" Wawrykiewicza z Maciejem Gnatowksim, czyli "Wujkiem Samo Zło", jednak prawdopodobnie dojdzie do niego podczas kolejnej gali.

Wielkie zwycięstwo polskich skoczków. Zdominowali konkurs, pękamy z dumyWielkie zwycięstwo polskich skoczków. Zdominowali konkurs, pękamy z dumyCzytaj dalej

Fame MMA 6: tak prezentuje się karta walk

1. Kamila "Zusje" Smogulecka vs Marta "Linkimaster" Linkiewicz
2. Wojtek Gola vs Marcin "Rafonix" Krasucki
3. Piotr "Bestia" Piechowiak vs Marcin Najman
4. Maciek Rataj vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
5. Alan Kwieciński vs Arkadiusz Tańcula
6. Mateusz "L Pro" Łapot vs Jakub "Kubańczyk" Flas
7. Bartosz "Qbik" Kubik vs Cyprian "Cypis" Racicki
8. Maciej "Szewcu" Szewczyk vs TBA

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Puchar Świata w Willingen odwołany. Organizatorzy chcą wynagrodzić kompromitację
  2. Rekord świata pobity. Polscy kibice oszaleli z radości (Wideo)
  3. Nowy rekord Polski. Fantastyczny występ naszych reprezentantów (Wideo)
  4. Tak wyglądały narodziny legendy. Mariusz Pudzianowski publikuje wzruszające nagranie (WIDEO)
  5. Krzysztof Piątek tłumaczy się z kompromitującego występu. "Nie mam hopla na punkcie bramek"
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News