Fame MMA
Pixabay
Autor Piotr Mika - 11 Listopada 2020

Nowa gwiazda Fame MMA szczerze o swojej przeszłości. Był na dnie, trafił do przytułku dla bezdomnych

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Na kolejnej gali spod szyldu polskiej federacji organizującej "freak fighty" znajdzie się kilku debiutantów. Jedna z nowych gwiazd Fame MMA postanowiła opowiedzieć o swojej trudnej przeszłości.

Fame MMA może pochwalić się wciąż rosnącą popularnością, choć wiele osób krytykuje polską federację głównie za to, za przedstawianie sportów walki w złym świetle. To jednak organizatorom kolejnych gal zdaje się nie przeszkadzać.

Fani także nie przejmują się krytyką ich rozrywki i z niecierpliwością wyczekują kolejnych starć celebrytów, influenserów czy youtuberów. W nadchodzącej gali pojawi się nowa gwiazda, która zdradziła nieco szczegółów ze swojej przeszłości.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)
  2. Ministerstwo Zdrowia potwierdza. Jeden z zakazów ma zostać zniesiony, padła data
  3. Adam Małysz dostał najważniejsze zadanie. Pomagał Polakom, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)
Kamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezonKamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezonCzytaj dalej

Fame MMA. Gwiazdor opowiada o trudnej przeszłości

Na Fame MMA 8 będziemy mogli zobaczyć sporo znanych twarzy, a wielu fanów czeka przede wszystkim na jedną z walk wieczoru, w której Marcin Najman zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim w swojej ostatniej walce w karierze.

Nie zabraknie również debiutantów, wśród których znajdziemy m.in. dwóch raperów, którzy jednak nie zawalczą ze sobą: Michała Sobolewskiego, znanego bardziej jako "Sobota" oraz Gabriela "Araba" Al-Suwiego.

To właśnie drugi z nich w programie "Fame MMA Cage" opowiedział m.in. o swojej przeszłości, która z pewnością nie należała do najłatwiejszych. "Arab" zdradził w niej, że duże piętno na jego życiu odcisnęły m.in. narkotyki.

Tysiące osób w żałobie. Nie żyje kultowy Polak, dla wielu był wzorem do naśladowaniaTysiące osób w żałobie. Nie żyje kultowy Polak, dla wielu był wzorem do naśladowaniaCzytaj dalej

Był na dnie, podniósł się dzięki sportowi

"Arab" teraz chce jednak odciąż się od tego co było i na nowo napisać swoją historię. Ma on nadzieję, że dzięki Fame MMA utrzyma się na dobrej drodze, bo problemy z narkotykami miał jeszcze na początku swojej sportowej kariery.

Gabriel Al-Suwi po raz pierwszy walczył na gali FEN 19, na której pokonał Bartłomieja „Rubego” Brzezińskiego. Później mierzył się na FEN 24 z innym raperem "Wujkiem Samo Zło", ale wtedy wciąż zmagał się z nałogiem.

- Jeszcze przed samą walką z Wujkiem Samo Zło pod Poznaniem byłem w przytułku dla bezdomnych, bo tak toczyły się moje losy przez używki. Tak poleciałem grubo, że swoją firmę rozwaliłem i po prostu skończyłem przez chwile jako bezdomny - zdradził przykrą prawdę "Arab".

- Nie potrafiłbym sobie zajarać w sobotę po całym tygodniu. Tylko jakbym zajarałbym w sobotę to od niedzieli jaram i szukam różnych rzeczy, i w tym swoim świecie już zaczynam żyć. Co przynosi potem opłakany efekt końcowy, bo rzeczywiście przesadzam. Mam skłonności takie. Są ludzie, którzy zawsze będą alkoholikami i muszę się pilnować - przyznał nowy gwiazdor Fame MMA.

Według popularnego "Araba" sport może pomóc innym osobom, które mają podobne problemy co on. - Mi pomaga sport i mogę wszystkim polecić tą mańkę w tą stronę. I tak jak powiedziałeś FAME MMA jest zaj*biste, bo jest dużo tutaj chłopaków, którzy z patoli różnej idą w kierunku sportu - podsumował zawodnik MMA. Gabriel Al-Suwi zadebiutuje na Fame MMA w walce z Pawłem "Tybori" Tyburskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Historyczna misja na ISS. NASA wyśle nietypowe eksperymenty i aż czterech astronautów. Gdzie i kiedy oglądać start misji
  2. Gdy miała 12 lat, w szkole nazywali ją “godzillą”. Po 15 latach jej zdjęcia przyprawiają o zawrót głowy
  3. Cristiano Ronaldo na wylocie z Juventusu. Zgłosił się chętny, "mamy pieniądze i możliwości"
  4. Jerzy Brzęczek wyjawił, kto zagra dziś z Ukrainą. Pojawi się aż dwóch debiutantów
  5. Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanów
  6. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News