Fame MMA UK
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 11 Grudnia 2019

Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili

Fame MMA cieszy się w naszym kraju sporym zainteresowaniem. Wiele osób zastanawiało się, kto wystąpi w walce wieczoru podczas kolejnej gali. Teraz podano informacje, które zainteresują wielu fanów.

Fame MMA UK będzie pierwszym tego typu eksperymentem zorganizowanym przez włodarzy słynnej federacji. Doskonale zdają sobie oni sprawę z tego, że ich wydarzenie cieszy się niesamowitą popularnością w Polsce, dlatego postanowili przenieść je na zagraniczny rynek. Już niebawem doczekamy się debiutu walk celebrytów i gwiazd internetu w Wielkiej Brytanii, co wywołuje wielkie emocje wśród fanów.

Już jakiś czas temu poznaliśmy pełną kartę walk, na której wymienieni byli wszyscy uczestnicy, jednak teraz dowiadujemy się, że zaszła w niej zmiana, którą z pewnością można zaliczyć do ważnych. Wszystko przez to, że zdecydowano się na nagłą zmianę dotyczącą walki wieczoru. Jeden z jej uczestników postanowił niespodziewanie wycofać się w ostatniej chwili.

Nie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubuNie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubuCzytaj dalej

Fame MMA UK zmienia kartę walk

- Na Fame MMA UK w sobotę zawalczę z Adrianem Polakiem. Wchodzimy totalnie bez przygotowania, nie trenowaliśmy do swoich walk, walka nie będzie o pas, walczymy w MMA i zostawimy tam serce! Anglik jednak bał się walczyć i zerwał wszystkie rozmowy - informuje Dawid Malczyński na swoim Instagramie, zdradzając zmianę w swojej walce dokonaną w ostatniej chwili.

Początkowo jego rywalem miał być Stephen "Stevie Bear" Bear, jednak ostatecznie wiemy już, że do pojedynku z nim nie dojdzie. Co ciekawe, Dawid Malczyński miał już możliwość stoczenia pojedynku z Adrianem "Polakiem" Polańskim, gdy obaj stanęli w oktagonie podczas Fame MMA 2. Na gali w Poznaniu górą był Malczyński, który może dziś pochwalić się w znanej federacji bilansem 3-0.

Fame MMA rozszerza swoją działalność

Gala Fame MMA UK ma odbyć się już 14 grudnia. Póki co nie wiadomo, kiedy dojdzie do kolejnego pojedynku z udziałem polskich celebrytów, jednak mówi się, że może zostać zorganizowany na początku kolejnego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kompromitacja Interu na pożegnanie z Ligą Mistrzów. Ośmieszyły go rezerwy Barcelony
  2. Arkadiusz Milik zapisał się w historii. Polak ośmieszył bramkarza w Lidze Mistrzów [WIDEO]
  3. Liverpool zapewnił sobie awans po męczarniach. Byłe gwiazdy Salzburga skarciły dawny klub
  4. Gwiazdor pół roku temu wymusił transfer. Teraz znów chce zmienić klub
  5. Arsenal wybrał nowego kandydata na trenera. Może osłabić w ten sposób ligowego rywala
  6. TVP przekazało najgorsze wiadomości. Nie żyje uwielbiany przez miliony sportowiec, przegrał walkę z chorobą
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News