Fame MMA kara
.
Autor Piotr Bernaciak - 13 Listopada 2019

Jest kara dla chorego chłopca, który transmitował Fame MMA. Jego rodzice poniosą konsekwencje

Fame MMA postanowiło domagać się kary dla chłopca, który transmitował galę Fame MMA. Okazuje się, że chore dziecko mimo wszystko poniesie konsekwencje. Sprawa trwa już od dłuższego czasu.

Fame MMA w trakcie ostatniej gali spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony tysięcy widzów, którzy chcieli śledzić, jak będą radzić sobie internetowi twórcy znani z mediów społecznościowych. Wydarzenie było wielkim sukcesem, do którego dostęp wykupiło bardzo wiele osób. Byli jednak również tacy, którzy decydowali się na korzystanie z nielegalnych transmisji.

Transmisję stworzoną przez 12-letniego chłopca śledziło ponad 100 tysięcy osób na żywo. O wszystkim dowiedziały się władze Fame MMA, które zdecydowały się wyciągnąć konsekwencje prawne wobec dziecka. Na początku włodarze domagali się 2 milionów złotych kary, jednak teraz okazuje się, że ich prośby zostały nieco zmniejszone. Rodzice wciąż mają jednak problem.

Niesamowita zmiana gwiazdy Fame MMA. Potrzebowała zaledwie kilku miesięcy, jest nie do poznaniaNiesamowita zmiana gwiazdy Fame MMA. Potrzebowała zaledwie kilku miesięcy, jest nie do poznaniaCzytaj dalej

Fame MMA było śledzone przez tysiące widzów

Po krótkim śledztwie okazało się, że 12-letni chłopiec jest chory na autyzm i nie musiał sobie do końca zdawać sprawy z tego, że to, co robi, prawdopodobnie może spowodować wielką karę. Włodarze Fame MMA dotarli do jego danych i wysłali pismo z informacją, że domagają się 2 milionów złotych odszkodowania za udostępnienie transmisji za darmo ogromnej liczbie osób.

Teraz dowiadujemy się, że wobec obecnego stanu rodziców chłopca roszczenia zmniejszono do "zaledwie" 200 tysięcy złotych, które mimo wszystko są nadal ogromną karą. Opiekunowie chłopca nie mogą sobie obecnie pozwolić na taki wydatek, dlatego sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie. Mimo wszystko ważną wiadomością jest, że kara została dziesięciokrotnie zmniejszona.

Fame MMA było prawdziwym sukcesem

Innym rozwiązaniem było nagranie przez chłopca filmu, w którym opowiedziałby o szkodliwości tego typu działań. Póki co nie doczekaliśmy się jednak takiego rozwiązania ze strony chorego dziecka.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News