Fame MMA Marta Linkiewicz Instagram MMA
Fame MMA - gala
Autor Piotr Bernaciak - 22 Kwietnia 2020

Największa patogwiazda Fame MMA znów zadziwiła fanów na Instagramie. Opinie są jednoznaczne

Fame MMA pozwoliło Marcie Linkiewicz na to, by zwiększyć swoją sławę. Młoda zawodniczka nie marnuje jej i zachęca fanów do sportowego trybu życia. Jej działanie spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem, choć nie zawsze tak było. Tym razem nie ma jednak żadnej wątpliwości.

Fame MMA sprawiło, że Marta Linkiewicz niewątpliwie przeszła zmianę. Była "gwiazda" Snapchata była wcześniej znana z mało chwalebnych przygód w autokarze z raperami, jednak po namowach zdecydowała się związać z federacją Fame MMA. Jej aktywność na kolejnych galach spotykała się z rosnącym zainteresowaniem, które przerodziło się w aktywność w mediach społecznościowych.

Obecnie konto Marty Linkiewicz jest obserwowane przez 1,1 miliona osób, które mają okazję widzieć przemianę młodej zawodniczki MMA. Jej ostatnia działalność wywołała niemałe zaskoczenie, jednak tym razem nie ma mowy o żadnych negatywnych komentarzach. Gwiazda rozpoczęła akcję, która promuje zdrowy tryb życia wśród wszystkich fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćTak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćCzytaj dalej

Fame MMA. Największa patogwiazda zaskoczyła fanów

Marta Linkiewicz zazwyczaj nie wywoływała pozytywnych odczuć poprzez swoje zachowanie, jednak wygląda na to, że zaczyna się to powoli zmieniać. Z jej ust coraz rzadziej padają kontrowersyjne sformułowania, a ostatnia akcja zapoczątkowana przez gwiazdę Fame MMA wywołała spore zdziwienie wśród obserwujących. Mało kto spodziewał się takich działań z jej strony.

Patogwiazda Fame MMA zdecydowała się bowiem rozpocząć akcję na szeroką skalę. Zachęciła ona swoje fanki do publikowania filmików ze skakania na skakance, które doskonale podtrzymuje formę fizyczną. Na jej apel odpowiedziały dziesiątki osób, a ich nagrania są ochoczo udostępniane przez słynną "Linkimaster".

Tak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćTak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćCzytaj dalej

Fame MMA. Marta Linkiewicz rozpoczęła akcję

Tym razem nie mamy więc do czynienia z żadnym skandalem, lecz z dobrą akcją, która może wpłynąć na zdrowie Polaków jedynie pozytywnie w tym jakże trudnym okresie. Wypada więc jedynie pochwalić gwiazdę Fame MMA i liczyć na to, że w przyszłości doczekamy się kolejnych tego typu zachowań.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  2. Prezydent zaapelował do osób spłacających kredyty. Bardzo ważna sprawa, dotyczy wielu z nas
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News