Fame MMA Najman
screen - youtube.com/Kanał Sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 22 Listopada 2020

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje

Fame MMA 8 zakończyło się w oparach skandalu. W kompromitujący sposób karierę zakończył bokser-celebryta Marcin Najman. Częstochowianin dopuścił się dwóch poważnych fauli i decyzja sędziów mogła być tylko jedna. Najman został zdyskwalifikowany. Z oktagonu były sportowiec był wyprowadzany przez ochroniarzy. Skandalicznego zachowania dopuścił się także trener Najmana. Teraz Fame MMA zapowiada zdecydowane działania przeciwko bokserowi.

Fame MMA 8 miało być dla Marcina Najmana pożegnaniem z zawodowym sportem. Kibice od dłuższego czasu ostrzyli sobie zęby na starcie boksera z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. To, co zobaczyli w oktagonie, zupełnie ich rozczarowało.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  2. Planujesz iść do galerii handlowej? Uważaj, na miejscu możesz spotkać nie tylko obsługę sklepów, nieoficjalne doniesienia mediów
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyPolski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyCzytaj dalej

Fame MMA zabrało głos w sprawie walki Najmana z "Don Kasjo"

Na długo przed walką atmosfera pojedynku była niesamowicie gorąca. Panowie nie ukrywali wzajemnej niechęci wobec siebie i co chwila atakowali się w mediach społecznościowych. Na ringu mieli sobie wszystko wyjaśnić.

Gorąco zrobiło się szczególnie w ostatnich dniach przed walką. "Don Kasjo" zasugerował w jednym z wywiadów, że po gali Fame MMA 5 Najman nawiązał romans z inną z gwiazd organizacji Moniką "Esmeraldą" Godlewską. Zarówno były bokser, jak i celebrytka zapowiedzieli pozwy w przeciwko Życińskiemu.

Pojedynek Najmana z "Don Kasjo" miał być jednym z najważniejszych wydarzeń Fame MMA 8. Po gali o tej walce mówi się zdecydowanie najgłośniej, choć zapewne nie w takim kontekście, jakim oczekiwaliby tego organizatorzy.

Walka Najmana z Życińskim nie trwała długo. Chwilę po pierwszym gongu Najman obalił swojego rywala i zaczął go okładać. Sędzia od razu przerwał walkę. Pojedynek miał się odbyć w formule bokserskiej. Po chwili sędzia wznowił walkę, ale po raz kolejny Najman zapomniał o ustalonych zasadach i wyprowadził kopnięcie. Sędzia natychmiast przerwał walkę i były bokser został zdyskwalifikowany.

Panowie jeszcze rzucili się na siebie i musiała ich z oktagonu wyciągać ochrona. W tym całym zamieszaniu skandalicznego zachowania dopuścił się szkoleniowiec Najmana, który zaczął ciągnąć "Don Kasjo" za nogę.

Zbigniew Boniek pilnie ogłosił swoją decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekliZbigniew Boniek pilnie ogłosił swoją decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekliCzytaj dalej

Najmana czeka dotkliwa kara

Po walce w internecie zawrzało. Dla Najmana miała to być pożegnalna walka i prawdopodobnie taka będzie. Internauci nie zostawili na Częstochowianinie suchej nitki. Podkreślają, że Najman całkowicie się skompromitował i po raz kolejny stał się bohaterem prześmiewczych memów.

Jednak kompromitacja w oczach kibiców może się okazać najmniejszym problemem Najmana. Po wczorajszej gali głos zabrały władze Fame MMA. Zapowiedziały stanowcze działania wobec boksera-celebryty. Media podają, że kara finansowa może przewyższyć gażę za walkę, a na dodatek Najman ma już nigdy nie zawalczyć w organizacji.

- Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! - napisały władze Fame MMA w oświadczeniu wydanym po gali.

- Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden „instynkt". To była zwykła ucieczka od walki - zaznaczono.

- Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce - napisali włodarze organizacji.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, dramatyczny apel PKO BP
  2. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
  4. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  5. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
  6. Pracował w pogotowiu i podawał się za ratownika. Jeździł karetką... bez prawa jazdy
  7. Prowadzisz chów albo hodowlę? Już niebawem startuje kolejne dofinansowanie, można otrzymać nawet 100 tys. zł

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News