Fame MMA rezygnacja
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 23 Listopada 2019

Kolejny gwiazdor internetu rezygnuje z Fame MMA! Mamy oświadczenie organizatorów

Fame MMA 5 przyniosło nie tylko interesujące rozstrzygnięcia, ale i zapowiedzi kolejnych walk. Teraz wiemy już, że do jednej z nich nie dojdzie. Wszystko wyjaśniło się po oświadczeniu organizatorów.

Fame MMA 6 zapowiadało się bardzo interesująco z powodu walki, która została ogłoszona na październikowej gali. Sprawy w swoje ręce wziął jeden z uczestników, który pojawił się niespodziewanie na oktagonie i rzucił wyzwanie innemu gwiazdorowi, który znajdował się na widowni. Mieliśmy prawo liczyć na bardzo interesujące starcie w kolejnym wydarniu popularnego wydarzenia.

Teraz jednak możemy już być pewni, że do pojedynku nie dojdzie. Tromba postanowił niedawno poinformować wszystkich swoich widzów oraz fanów Fame MMA, że nie wystąpi na nadchodzącej gali. Wiele osób zaczęło wyrażać swoje opinie, często w niepochlebny sposób, jednak wydawało się, że nic nie da się w tej sprawie zmienić. Teraz poznaliśmy również oświadczenie, które wyjaśni wiele niewiadomych.

Fantastyczny mecz w Bundeslidze. Przegrywali do przerwy 0:3, potem doprowadzili do prawdziwego showFantastyczny mecz w Bundeslidze. Przegrywali do przerwy 0:3, potem doprowadzili do prawdziwego showCzytaj dalej

Fame MMA zapowiada się ciekawie

Podczas Fame MMA 5 do oktagonu niespodziewanie wszedł Blonsky. Gwiazdor internetu publicznie wyznał, że zamierza walczyć na Fame MMA 6, a na pojedynek wyzywa Trombę, gwiazdora internetu znanego z działalności na portalu YouTube. Wydawało się, że walka może być jedną z najbardziej interesujących w czasie kolejnej gali, jednak teraz wiemy, że do niej nie dojdzie.

Tromba ogłosił swoją rezygnację w jednym ze swoich filmików. Można było zastanawiać się, co o tym wszystkim myślą organizatorzy oraz jaki mają oni plan na to, by Blonsky mimo wszystko mógł zmierzyć się w Fame MMA. Dzięki najnowszemu oświadczeniu wiemy już, że wszystko wskazuje na to, że gwiazdor prawdopodobnie również nie pojawi się na gali.

Walka na Fame MMA odwołana

- Na Fame MMA 6 ich nie zobaczymy, ale jako włodarze będziemy starać się, by do tej walki kiedyś doszło - powiedział Michał "Boxdel" Baron, jeden z organizatorów Fame MMA do swoich widzów.

Możemy być więc pewni, że Blonsky również nie zawalczy na gali, choć widzowie spodziewali się, że wobec decyzji Tromby rzuci wyzwanie komuś innemu. Wygląda jednak na to, że gwiazdor nie ma zamiaru mierzyć się z nikim innym i czeka na to, aż Tromba wyrazi chęć stoczenia pojedynku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczny mecz w Bundeslidze. Przegrywali do przerwy 0:3, potem doprowadzili do prawdziwego show
  2. Neymar płaci za bycie jego "kolegą". Można zarobić więcej, niż niektórzy piłkarze Ekstraklasy
  3. Polacy zagrają ze światową potęgą. Przedstawiamy koszyki przed losowaniem grup Euro 2020
  4. Samolot z polskimi kibicami został porwany. Zrobiło się niebezpiecznie, historia sprzed lat wciąż budzi emocje
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News