Fame MMA odwołanie
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 27 Marca 2020

Nagły zwrot akcji w sprawie organizacji Fame MMA. Zadziwiający komunikat

Fame MMA jednak się nie odbędzie? Dowiedzieliśmy się o nagłej zmianie stanowiska w sprawie organizacji znanej gali sztuk walki gwiazd. Jak się okazuje, wydarzenie może zostać nagle odwołane.

Fame MMA może nie odbyć się zgodnie z planem, choć do teraz wszystko wskazywało na to, że po zmianie charakteru wydarzenia ostatecznie doczekamy się jego premiery. Wygląda jednak na to, że władze zamierzają zrobić wszystko, by nie narażać uczestników na ryzyko zarażenia się koronawirusem. Organizatorzy zapewniali, że dopełnili wszystkich środków bezpieczeństwa.

Mimo tego ich argumentacja nie przyjęła się wśród lokalnych władz, które twierdzą, że wydarzenie nie może zostać zorganizowane. Fame MMA stoi pod znakiem zapytania na dosłownie kilkadziesiąt godzin przed pierwszą walką. Niewykluczone, że ostatecznie gala wcale się nie odbędzie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibicówZnany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibicówCzytaj dalej

Fame MMA nie odbędzie się?

Gala Fame MMA miała zostać zorganizowana w Częstochowie, lecz po odwołaniu imprezy masowej została przeniesiona do centrum treningowego w Katowicach. W tej sytuacji wydarzenie mogłoby zostać zorganizowane legalnie jako telewizyjne show na żywo, a nie impreza masowa. Wydawałoby się, że wszystko stoi w zgodzie z przepisami, lecz władze są innego zdania.

Okazuje się, że po nie uzyskaniu rekomendacji na przeprowadzenie wydarzenia władze obiektu nie zamierzają udostępnić go właścicielom Fame MMA, dlatego na ten moment nie wiadomo, czy wydarzenie zostanie zorganizowane. Póki co nie ma obiektu, w którym mogłoby do tego dojść w odpowiednich warunkach.

Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekaćPoznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekaćCzytaj dalej

Fame MMA stoi pod znakiem zapytania

Ministerstwo Sportu wskazywało na to, że jego zdaniem wydarzenie nie powinno się odbyć, bo mimo wszystko pojawia się na nim ryzyko zarażenia koronawirusa. Organizatorzy odpowiadali, że dopełniono wszelkich środków bezpieczeństwa i nie ma powodów do obaw. Impreza ma odbyć się w sobotę wieczorem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Dwaj kierowcy zakleszczeni, jeden nie żyje
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News