Fame MMA walka
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2019

Uczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportu

Fame MMA 6 zapowiada się bardzo interesująco. Jeden z uczestników oznajmił, że chciałby zmierzyć się w oktagonie dwukrotnie. Zamierza stoczyć pojedynek z gwiazdą sportu, a następnie wrócić do walki jako gwiazda wieczoru.

Fame MMA 6 nie zostało jeszcze nawet zapowiedziane, jednak od dłuższego czasu pojawiają się informacje na temat tego, kto ma stanąć do walki w oktagonie. Póki co nie ujawniono zbyt wielu informacji, nie podano pełnej karty walk, jednak widzowie mogą cieszyć się z tego, że jeden z potwierdzonych uczestników chętnie wypowiada się na temat swojej przyszłości w organizacji.

Marcin Najman postanowił zabrać głos na temat tego, z kim chciałby walczyć podczas kolejnej gali Fame MMA. Dowiedzieliśmy się, że znany polski zawodnik nie ma zamiaru poprzestawać na jednym pojedynku, który został umówiony już dawno, i chciałby zaprosić do starcia jeszcze jednego uczestnika. Okazuje się, że ma on na myśli jedną z gwiazd świata sportu.

Robert Lewandowski nominowany do drużyny roku. Każdy może pomóc mu wygraćRobert Lewandowski nominowany do drużyny roku. Każdy może pomóc mu wygraćCzytaj dalej

Fame MMA przyniesie nam wiele emocji

Podczas ostatniej gali w Sopocie Marcin Najman stoczył walkę z Bonusem BGC. Były zawodnik MMA dosłownie ośmieszył celebrytę, zadając mu kilka szybkich ciosów i z łatwością wygrywając pojedynek. To zwycięstwo znacząco wpłynęło na jego morale, bo dowiadujemy się, że Najman chce walczyć na kolejnym Fame MMA. Co więcej, chciałby wejść do oktagonu dwa razy.

Wiemy już, że wyzwanie rzucił mu Piotr Piechowiak z Bestia Team, który z pewnością będzie wymagającym rywalem. Najman ma jednak zamiar zaprosić na Fame MMA Piotra Świerczewskiego, byłego kapitana reprezentacji Polski, który próbuje teraz swoich sił w świecie MMA. Jak twierdzi, taki pojedynek z pewnością byłby wielką atrakcją dla wszystkich kibiców.

Fame MMA 6 zapowiada się interesująco

- Jeżeli Świerczewski , na serio chciałby się sprawdzić , to jako kibice poproście szefów Fame Mma o to ,by pozwolili stoczyć mi dwie walki na kolejnej gali ... mowie serio, Świerczewski w połowie gali , a Bestia na koniec . Czy w mma dozwolone są plaskacze? (pisownia oryginalna) - napisał Najman.

Póki co nie ogłoszono, kiedy odbędzie się kolejna gala Fame MMA. Wiadomości na ten temat powinny zostać ujawnione w najbliższym czasie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News