Fame MMA
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 30 Stycznia 2020

Właściciel Fame MMA potwierdził fantastyczną wiadomość. Na następnej gali widzowie zobaczą niezwykłą walkę

Fame MMA zostanie zorganizowane już w niedalekiej przyszłości, co wiąże się z wieloma nowymi wiadomościami o gali. Jedna z nich wyjątkowo rozgrzewa fanów. Dowiadujemy się, że fantastyczną informację przekazał właściciel.

Fame MMA niesamowicie zyskało na popularności w ostatnich miesiącach w związku z wielkimi emocjami podczas piątej gali słynnej organizacji. Fani wychodząc z areny nie mogli doczekać się kolejnego wydarzenia, które miało przynieść jeszcze więcej wrażeń. Dowiedzieliśmy się bowiem na temat pierwszych uczestników kolejnego wydarzenia, wśród których znalazła się choćby Marta Linkiewicz.

Teraz wiemy o kolejnym uczestniku, który wejdzie do oktagonu podczas Fame MMA 6. Informacje na ten temat potwierdził sam Wojciech Gola, organizator całego wydarzenia, który zwrócił się bezpośrednio do wszystkich sympatyków gali. Wieści podane przez mężczyznę w błyskawicznym tempie rozeszły się po internecie, a fani głośno wyrażają swoją ciekawość.

Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)Czytaj dalej

Fame MMA 6 zapowiada się interesująco

Już wcześniej wiedzieliśmy, że do oktagonu po raz trzeci w ramach organizacji wejdzie Marta Linkiewicz, która zmierzy się z Zusje. Wiedzieliśmy również o Marcinie Najmanie, który przyjął wyzwanie Piotra Piechowiaka. Z upływem czasu pojawiają się jednak kolejne informacje na temat członków kolejnej gali, która zostanie zorganizowana w Częstochowie.

Dowiadujemy się, że w oktagonie stanie... sam Wojciech Gola. Organizator zawalczy z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim, a wielu fanów twierdzi, że będzie to jedna z najciekawiej zapowiadających się walk wieczoru. Nic dziwnego, bowiem Gola trenował już niegdyś sporty walki i z pewnością nie można uznać go za zupełnego amatora. Zanosi się na bardzo interesujące i wyrównane starcie.

Fame MMA przyniesie wiele emocji

Na galę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak organizatorzy zapowiadają, że warto jest odpowiednio przygotować się na pojedynki w Częstochowie, bo z pewnością będą one bardzo interesujące. Spodziewane jest kolejne pobicie rekordu sprzedanych kodów do transmisji online.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie siatkarki zmagają się z dramatem. Cudem uniknęły walkowera
  2. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  3. Robert Lewandowski pobije kolejny rekord. Kibice przecierają oczy ze zdziwienia
  4. Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański pokazał klasę po powrocie z kontuzji. Radosne wiadomości w sprawie bramkarza
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News