FC Barcelona
instagram.com/fcbarcelona
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Stycznia 2020

Wszyscy w FC Barcelonie wybuchnęli śmiechem. "Jeszcze wczoraj chodziłem między krowami, dziś jestem na Camp Nou"

FC Barcelona podjęła wczoraj decyzję o zatrudnieniu nowego szkoleniowca. Ernesto Valverde, który przegrał Superpuchar Hiszpanii, pożegnał się z drużyną, a jego obowiązki przejął Quique Setien. Nowy trener Dumy Katalonii przywitał się z nowym klubem w dość osobliwych słowach. Nikt nie mógł powstrzymać śmiechu.

FC Barcelona o północy poinformowała o zmianie szkoleniowca. Ernesto Valvedre, który nie pasował do filozofii gry katalońskiego klubu, został pożegnany przez włodarzy klubu, którzy znaleźli następcę w postaci Quique Setiena. Hiszpański szkoleniowiec wziął dzisiaj udział w konferencji prasowej drużyny, która na zawsze przejdzie do historii klubu. Wszystko przez dość osobliwą wypowiedź trenera o krowach.

Polak błyszczy we Włoszech. Kapitalna gra, przecieramy oczy ze zdziwieniaPolak błyszczy we Włoszech. Kapitalna gra, przecieramy oczy ze zdziwieniaCzytaj dalej

FC Barcelona wita nowego trenera. Setien opowiada o krowach

Setien, który w przeszłości był reprezentantem Hiszpanii oraz szkoleniowcem Realu Betis Sevilla przyznał, że o swojej nowej pracy dowiedział się w dość nietypowych okolicznościach. Nowy szkoleniowiec FC Barcelony miał przechadzać się po swojej wsi w otoczeniu krów, kiedy dostał propozycję objęcia legendarnej drużyny. Żaden z dziennikarzy obecnych na konferencji prasowej nie mógł opanować śmiechu, kiedy usłyszał te słowa.

- Nawet w najpiękniejszych snach nie marzyłem, że zostanę trenerem Barcelony. Dziękuję za tę szansę. Jestem bardzo podekscytowany. Jeszcze wczoraj chodziłem między krowami na mojej wsi a dziś jestem na Camp Nou z najlepszymi na świecie - powiedział Quique Setien

Setien obiecuje wielkie sukcesy

Hiszpański szkoleniowiec nie ukrywa, że zamierza wykorzystać wielką szansę od losu, jaką było przyjęcie posady w FC Barcelonie. Nowy trener Dumy Katalonii przekonuje, że z takimi piłkarzami jest w stanie wygrać wszystko.

- Moim celem jest wygranie wszystkiego, co się tylko da. FC Barcelona nie ma innego wyjścia niż poprawianie się każdego roku i zdobywanie jak największej liczby trofeów. Myślę, że najlepszym sposobem na ich zdobywanie jest granie w dobrym stylu. Za każdym przybycie nowego trenera powoduje powstanie impulsu u zawodników. Musimy postarać się go utrzymać. Jestem przekonany, że będę w stanie przekazać piłkarzom określone rzeczy, bo gdyby wszystko szło dobrze, nie byłoby potrzebne moje przybycie. Jestem przekonany, że możemy poprawić pewne szczegóły - zdradził nowy trener.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczne zaskoczenie. FC Barcelona ogłosiła nowego trenera, miliony kibiców pierwszy raz o nim usłyszą
  2. Znany dziennikarz apeluje do Jerzego Brzęczka. "Jeszcze raz o to proszę"
  3. Lukas Podolski komentuje swoją przyszłość. Ważna informacja dla kibiców Ekstraklasy : Tu nigdy nie zagram
  4. Robert Lewandowski apeluje do kibiców. Chodzi o zdrowie małego chłopca
  5. Dawid Kubacki dostał reprymendę od kolegi z kadry. Poszło o jego ostatnie występy
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News