Formuła 1
imago sportfotodienstImago Sport and News/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Września 2020

Co ze zdrowiem Michaela Schumachera? Ekspert nie ma wątpliości, kibice pogrążeni w smutku

Formuła 1 zyskała ogromną popularność w dużej mierze dzięki Michaelowi Schumacherowi. Niemiecki kierowca do dziś jest uważany za najlepszego zawodnika królowej motorsportu w dziejach. Niestety, jak wiadomo “Schumi” kilka lat temu doznał poważnego urazu głowy podczas jazdy na nartach. Od tego czasu legendarny sportowiec znajduje się w ciężkim stanie. Ostatnie słowa wybitnego eksperta o stanie zdrowia siedmiokrotnego mistrza świata nie napawają optymizmem.

Formuła 1 nie jest już tym samym sportem bez obecności najlepszego zawodnika w historii Michaela Schumachera. Uwielbiany przez kibiców sportowiec kilka lat temu uległ ciężkiemu wypadkowi i do dziś znajduje się w ciężkim stanie. Ekspert wypowiedział się o stanie zdrowia Niemca.

Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem


Formuła 1 bez Michaela Schumachera nie jest tym samym sportem

Pod koniec 2013 roku doszło do tragicznego wypadku Michaela Schumachera. Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 podczas jazdy na nartach we francuskich Alpach doznał tragicznego wypadku. Niemiec upadł i uderzył głową o skałę. Mimo założonego kasku legendarny sportowiec doznał poważnego urazu głowy. Od tego czasu, czyli już prawie siedmiu lat, stan Schumachera jest bardzo ciężki.

Słynny kierowca przebywa w swoim domu nad Jeziorem Genewskim, gdzie opiekują się nim wykwalifikowani lekarze i rodzina. Ostatnio telewizja TMC wyemitowała dokument, w którym omawiano stan zdrowia Michaela Schumachera. Wypowiedział się w nim między innymi ceniony neurolog z Zurychu profesor Erich Riederer. Słowa eksperta nie pozostawiają wątpliwości co do formy legendy sportów motorowych.

Oszałamiający sukces Michała Kwiatkowskiego. Polak nie dał szans rywalom i wygrał etap Tour de FranceOszałamiający sukces Michała Kwiatkowskiego. Polak nie dał szans rywalom i wygrał etap Tour de FranceCzytaj dalej


Ceniony profesor brutalnie o stanie zdrowia Schumachera

- Myślę, że Schumacher jest w stanie wegetatywnym. To oznacza, że jest świadomy, ale nie reaguje. Oddycha, jego serce bije, prawdopodobnie może usiąść i zrobić małe kroki z pomocą innych, ale nic więcej. -Sądzę, że to maksimum dla Schumachera w tej chwili. Czy jest jakakolwiek szansa, abyśmy zobaczyli go w takim stanie jak przed wypadkiem? Nie sądzę. Naprawdę - stwierdził profesor Riederer, zasmucając tym samym fanów Michaela Schumachera.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mnóstwo Polaków może się załapać na dodatkowe 1500 zł miesięcznie. Warunki są proste
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News