Formuła 1
Facebook F1
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Marca 2020

Idiotyczny pomysł szefa zespołu Formuły 1. Chciał zarazić swoich kierowców wirusem

Formuła 1 jak zwykle w marcu powinna rozpocząć zmagania kolejnego sezonu. Niestety z uwagi na pandemię koronawirusa nie będzie nam dane w najbliższym czasie oglądać najlepszych kierowców świata. Nie wszyscy jednak panicznie boją się choroby. Jedna ze stajni chciała z premedytacją zarazić swoich zawodników COVID-19. 

Formuła 1 ma w zwyczaju rozpoczynać rywalizację w marcu. W tym roku jednak jest to niemożliwe przez sytuację panującą na świecie. Wszelkie imprezy sportowe są odwołane z powodu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa. Nie każdy jednak szanuje bezpieczeństwo i zdrowie zawodników. Jeden ze znanych członków ekipy Red Bulla wpadł na szalony pomysł.

DZISIAJ GRZEJE:

     1. Lewandowscy zwrócili się z pilnym apelem do Polaków. Sprawa jest poważna
     2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się terazŻycie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się terazCzytaj dalej


Formuła 1 nie może rozpocząć sezonu z powodu pandemii koronawirusa

Słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi Helmut Marko, który zajmuje stanowisko doradcy Red Bulla ds. motorsportu, kolejny raz zszokował środowisko F1 i kibiców na całym świecie. Kilka dni temu wprawił wszystkich w osłupienie, wygłaszając opinię, że koronawirus to tylko zwykła grypa a za zbiorową histerię winę ponoszą media. Zdradził też, że jego zdaniem on przeszedł już infekcję wywołaną wirusem z Wuhan.

- Męczyło mnie ciężkie przeziębienie połączone z silnym kaszlem. Cała choroba trwała dziesięć dni, co w moim przypadku było bardzo długim okresem. Dziś jestem pewien, że to był ten wirus. To pokazuje, że nawet starsi ludzie mogą przetrwać tę chorobę. Myślę, że ważne jest, aby nie wpadać w panikę. - powiedział

Teraz jednak Marko przeszedł samego siebie. Wpadł na wręcz idiotyczny pomysł.

lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęlle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęCzytaj dalej


Chciał zorganizować obóz, na którym zawodnicy zostaliby celowo zakażeni COVID-19

W rozmowie z austriacką stacją telewizyjną ORF doradca Red Bulla przyznał, że chciał zorganizować tzw. “korona-obóz”, na którym zawodników celowo poddano by infekcji.

- Mamy czterech kierowców w F1. Verstappen, Albon, Kwiat i Gasly. Do tego ośmiu czy dziesięciu juniorów w programie mającym na celu rozwijanie talentów. Nasz pomysł polegał na tym, aby zorganizować obóz, w trakcie którego mogliby przetrwać jakoś ten trudny okres, który dla F1 jest martwy pod względem fizycznym i mentalnym. To byłby idealny czas na infekcję. Każdy z naszych kierowców jest silnym, młodym mężczyzną. Każdy z nich znajduje się w świetnej kondycji zdrowotnej. Gdyby się teraz zarazili, byliby przygotowani na moment rozpoczęcia sezonu. Gorzej, gdy zachorują, gdy mistrzostwa się rozpoczną - powiedział 76-latek.

Na szczęście szalona argumentacja Helmuta Marko nie przekonała szefów zespołu, którzy wykazali się zdrowym rozsądkiem. Jego pomysł został kategorycznie odrzucony.

- Ujmijmy to w ten sposób: propozycja nie została dobrze przyjęta. - zakończył Austriak.

ZOBACZ TAKŻE:

     1. Zdjęcie wnętrza samolotu przewożącego chorych na koronawirusa trafiły do sieci. Aż ciarki przechodzą
     2. Mężczyzna znęcał się nad rodziną podczas domowej kwarantanny. Został zatrzymany
     3. Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się teraz
     4. FC Barcelona dostanie nowego trenera? To legenda klubu, już planuje transfery
     5. Gwiazdor reprezentacji Polski może zagrać w kraju. Wspaniałe wiadomości, "Miałem oferty"
     6. Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie poinformował. Od jutra wdrożą nowe rygory sanitarne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News