Gdzie oglądać skoki w Oslo?
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 7 Marca 2020

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Oslo? Transmisja w tv i online, relacja na żywo

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Oslo? Transmisja w tv i online, relacja na żywo. Już dziś odbędzie się konkurs drużynowy należący do turnieju Raw Air. Po wczorajszych występach naszej kadry liczymy na pierwszy sukces w trakcie cyklu. Kto przeprowadzi transmisję ze skoków?

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Oslo? Transmisja w tv i online, relacja na żywo. Nasi reprezentanci po wczorajszych kwalifikacjach mogą mieć powody do niezadowolenia. Skoczkowie zaprezentowali się poniżej oczekiwań, co wynika przede wszystkim z trudnych warunków atmosferycznych w samej końcówce serii kwalifikacyjnej. Faworyci osiągali sensacyjnie niskie rezultaty.

Z pewnością powody do radości dała nam dobra postawa Piotra Żyły i Macieja Kota. Zwłaszcza ten drugi w ostatnim czasie bywał spychany na boczny tor, jednak udało mu się wrócić do pierwszej kadry i znów pokazać swoje umiejętności. Gdzie oglądać dzisiejszy konkurs skoków narciarskich w Oslo?

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczySmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczyCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Oslo? Transmisja w tv

Już dziś o 15:15 rozpocznie się pierwsza seria konkursu drużynowego w Oslo. Dowiedzieliśmy się, że zawody zostaną rozegrane bez udziału kibiców z uwagi na epidemię koronawirusa, jednak nawet pomimo pustych trybun towarzyszyć im będzie ogromne zainteresowanie fanów. Polscy sympatycy dyscypliny również będą śledzić wyniki naszych reprezentantów.

Kamil Stoch i Dawid Kubacki we wczorajszym treningu spisali się znakomicie, jednak kwalifikacje zaczęły się dla nich fatalnie. Co prawda obaj uzyskali kwalifikacje, jednak żaden z nich nie może być zadowolony ze swojego występu. Należy jednak cieszyć się z obiecujących występów Piotra Żyły i Macieja Kota, którzy w końcu przynieśli nam powody do radości.

Piłkarz zrezygnował z Polski, by grać dla Niemiec. Teraz zmienił zdanie, kibice w furiiPiłkarz zrezygnował z Polski, by grać dla Niemiec. Teraz zmienił zdanie, kibice w furiiCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Oslo? Relacja na żywo online

Konkurs rozpocznie się już o 15:15, a oglądać go będzie można na trzech kanałach. Transmisję z zawodów naszej drużynówki przeprowadzą TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Dowiadujemy się również, że tradycyjnie zostanie również zorganizowana transmisja online dla tych, którzy nie mogą akurat śledzić poczynań naszych skoczków przed telewizorami. Przeprowadzą ją serwisy sport.tvp.pl i Eurosport Player.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News